Modernizacja świetlicy wiejskiej w Pasieczniku
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Pasiecznik
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
ZAMÓWIENIE UNIEWAŻNIONE. Zamawiający unieważnił zapytanie ofertowe na modernizację świetlicy w Pasieczniku. Oryginalny termin składania ofert to 08.09.2025 r. (zmiana z 01.09.2025). Dokument unieważnienia opublikowano 16.09.2025. Nie zaleca się składania oferty.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zapytanie ofertowe na robote budowlaną: modernizacja świetlicy wiejskiej w Pasieczniku...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego roboty budowlane: budowa zbiornika przeciwpożarowego w Wojciechowie
Plan zamówień publicznych na 2025r. - 5 zmiana
Termin składania ofert: 08 września 2025r. do godz. 12.00
zapytanie ofertowe świetlica Pasiecznik 2
311.35
KB
Pobierz
Opis Świetlica Pasiecznik 2025
422.79
KB
Pobierz
przedmiar
1.63
MB
Pobierz
Umowa wzór.doc
218.67
KB
Pobierz
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY do ZAPYTANIA
29
KB
doc
Pobierz
formularz ofertowy Świetlica
32.5
KB
doc
Pobierz
zmiana zapytania ofertowe zmiana termnu składania ofert na 08 wrzesnia 2025r.
230.93
KB
Pobierz
uniewaznienie zapytania ofertowego świetlica Pasiecznik
185.83
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
20 sierpnia 2025 14:39
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
443
16 września 2025 14:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_zapytania_ofertowego_swietlica_pasiecznik.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
01 września 2025 12:10
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
01 września 2025 12:09
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_zapytania_ofertowe_zmiana_termnu_skadania_ofert_na_08_wrzesnia _2025r._.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
20 sierpnia 2025 14:44
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 sierpnia 2025 14:43
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy_swietlica.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
20 sierpnia 2025 14:42
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
20 sierpnia 2025 14:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [umowa_wzor.doc.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
20 sierpnia 2025 14:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [przedmiar.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
20 sierpnia 2025 14:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [opis_swietlica_pasiecznik_2025.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
20 sierpnia 2025 14:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_swietlica_pasiecznik_2.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
20 sierpnia 2025 14:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja świetlicy wiejskiej w Pasieczniku
Roboty budowlane polegające na modernizacji istniejącej świetlicy wiejskiej w miejscowości Pasiecznik.
Dokumenty (8)
- zapytanie ofertowe świetlica Pasiecznik 2311.35KBpdfPobierzpdf
- Opis Świetlica Pasiecznik 2025422.79KBpdfPobierzpdf
- przedmiar1.63MBpdfPobierzpdf
- Umowa wzór.doc218.67KBpdfPobierzpdf
- OBOWIĄZEK INFORMACYJNY do ZAPYTANIA29KBdocPobierzdoc
- formularz ofertowy Świetlica32.5KBdocPobierzdoc
- zmiana zapytania ofertowe zmiana termnu składania ofert na 08 wrzesnia 2025r.230.93KBpdfPobierzpdf
- uniewaznienie zapytania ofertowego świetlica Pasiecznik185.83KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.