Remont wieży remizy OSP w Wojciechowie

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Wojciechów
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie zakończone. Wyniki i informacja z otwarcia ofert opublikowane 21.08.2025. Oferta nie jest już przyjmowana. Zamówienie dotyczyło remontu wieży remizy OSP w Wojciechowie. Dokumentacja dostępna w BIP.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Zapytanie ofertowe na robote budowlaną: remont wieży remizy OSP w Wojciechowie

Zapytanie ofertowe na robote budowlaną: modernizacja świetlicy wiejskiej w Pasieczniku

Plan zamówień publicznych na 2025r. - 4 zmiana

Kosztorys - przedmiar

404.26

KB

pdf

Pobierz

Umowa wzór.wł doc

193.39

KB

pdf

Pobierz

Opis remiza Wojciechów

51.48

KB

pdf

Pobierz

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY do ZAPYTANIA

29

KB

doc

Pobierz

formularz ofertowy

32.5

KB

doc

Pobierz

zapytanie ofertowe remiza OSP Wojciechów.

283.93

KB

pdf

Pobierz

informacja z otwarcia ofert

109.9

KB

pdf

Pobierz

wyniki postepowania

250.06

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

05 sierpnia 2025 13:57

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Szymańska

Ilość wyświetleń:

714

02 września 2025 14:54

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [wyniki_postepowania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

21 sierpnia 2025 14:09

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

05 sierpnia 2025 13:57

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_remiza_osp_wojciechow..pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

05 sierpnia 2025 13:57

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

05 sierpnia 2025 13:57

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

05 sierpnia 2025 13:57

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [opis_remiza_wojciechow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

05 sierpnia 2025 13:57

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [umowa_wzor.w_doc.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

05 sierpnia 2025 13:57

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [kosztorys_-_przedmiar.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

05 sierpnia 2025 13:57

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Remont wieży remizy OSP w Wojciechowie

    Roboty budowlane polegające na remoncie wieży remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Wojciechów.

Dokumenty (8)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Remont wieży remizy OSP w Wojciechowie — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne