Remont drogi gminnej w Radoniowie
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Radoniów, działka nr 323
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na remont drogi gminnej w miejscowości Radoniów (działka nr 323). Postępowanie opublikowane 07.03.2025. Termin składania ofert upłynął 24.03.2025 (informacja z otwarcia ofert). Zamówienie zostało rozstrzygnięte (dostępna informacja o wynikach). Oferta nie jest już przyjmowana.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zapytanie ofertowe na wykonanie remontu drogi gminnej w miejscowości Radoniów (częśc...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego: Rozbudowa sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej na ul. Majowej w Lubomierzu - etap 2.
Zapytanie ofertowe na wykonanie nawierzchni sportowej poliuretanowej typu natryskowego wraz z podkładem systemowym na boisku przy szkole podstawowej w Pławnej Górnej.
Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe
50
KB
doc
Pobierz
formularz ofertowy
32.5
KB
doc
Pobierz
Mapa - Remont dz. 323
137.88
KB
Pobierz
umowa wzór
237.5
KB
Pobierz
zapytanie ofertowe droga Radoniów
366.15
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert dz. 323 Radoniów
112.67
KB
Pobierz
informacja o wynikach postepowania
198.49
KB
Pobierz
Referat Techniczny
Dokument wytworzony przez:
Referat Techniczny
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
07 marca 2025 14:17
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
784
22 maja 2025 11:52
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_o_wynikach_postepowania._pdf.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 marca 2025 15:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_dz._323_radoniow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 marca 2025 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_droga_radoniow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
07 marca 2025 14:24
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [zapytanie_ofertowe_droga_radoniow.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 marca 2025 14:17
(
Magdalena Szymańska
) - Opublikowanie dokumentu.
07 marca 2025 14:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_droga_radoniow.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
07 marca 2025 14:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [umowa_wzor.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
07 marca 2025 14:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [mapa_-_remont_dz._323.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
07 marca 2025 14:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
07 marca 2025 14:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
07 marca 2025 14:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont drogi gminnej w miejscowości Radoniów
Wykonanie remontu drogi gminnej na działce nr 323 w miejscowości Radoniów.
Dokumenty (7)
- Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe50KBdocPobierzdoc
- formularz ofertowy32.5KBdocPobierzdoc
- Mapa - Remont dz. 323137.88KBpdfPobierzpdf
- umowa wzór237.5KBpdfPobierzpdf
- zapytanie ofertowe droga Radoniów366.15KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert dz. 323 Radoniów112.67KBpdfPobierzpdf
- informacja o wynikach postepowania198.49KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.