Sprzedaż lokalu usługowego i mieszkalnego w Lubomierzu (I przetarg ustny nieograniczony)
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, ul. Plac Wolności
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający ogłasza I przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży lokalu usługowego nr 2 (parter, budynek mieszkalno-usługowy nr 44-45, ul. Plac Wolności, Lubomierz). Postępowanie dotyczy wyłącznie zbycia nieruchomości. Brak informacji o sprzedaży lokalu mieszkalnego w tym konkretnym ogłoszeniu (wspomniany w menu jako osobny temat).
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu usługowego...
Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 mieszczącego się na parterze w budynku mieszkalnym nr 1 przy ulicy Kościuszki w Lubomierzu.
Plan zamówień publicznych na 2025r. - 1 zmiana
Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu usługowego nr 2 mieszczącego się na parterze budynku mieszkalno- usługowego nr 44-45 przy ulicy Plac Wolności w Lubomierzu.
633.76
KB
Pobierz
Regulamin
367.23
KB
Pobierz
Informacja
181.21
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
17 stycznia 2025 09:42
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
789
28 lutego 2025 11:03
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc00882920250228100747.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
17 stycznia 2025 10:31
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [regulamin.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
17 stycznia 2025 09:42
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc00774220250117084052.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
17 stycznia 2025 09:42
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż lokalu usługowego nr 2
Zbycie lokalu usługowego nr 2, znajdującego się na parterze budynku mieszkalno-usługowego nr 44-45 przy ul. Plac Wolności w Lubomierzu.
Dokumenty (3)
- Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu usługowego nr 2 mieszczącego się na parterze budynku mieszkalno- usługowego nr…pdf
- Regulamin367.23KBpdfPobierzpdf
- Informacja181.21KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.