Sprzedaż lokali mieszkalnych i usługowych w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie dotyczy sprzedaży lokali (mieszkalnych i usługowych) w Lubomierzu. Jest to przetarg ustny nieograniczony. Zamówienie ma charakter majątkowy (sprzedaż), a nie typowe wykonanie usługi/robót. Brak szczegółów w treści strony, konieczna analiza załączników (Regulamin, SWZ).
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu...
Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 mieszczącego się na I piętrze w budynku mieszkalnym nr 56 przy ulicy Plac Wolności w Lubomierzu.
Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu usługowego nr 2 mieszczącego się na parterze budynku mieszkalno- usługowego nr 44-45 przy ulicy Plac Wolności w Lubomierzu.
Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 mieszczącego się na parterze w budynku mieszkalnym nr 1 przy ulicy Kościuszki w Lubomierzu.
599.12
KB
Pobierz
Regulamin
370.33
KB
Pobierz
Informacja o wynikach przetargu.
177.94
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
14 stycznia 2025 10:00
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
670
24 lutego 2025 10:56
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc00870120250224100220.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 stycznia 2025 10:04
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc02326620250114093657.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 stycznia 2025 10:00
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc00752720250114085554.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
14 stycznia 2025 10:00
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż lokali mieszkalnych i usługowych w Lubomierzu
Sprzedaż lokali mieszkalnych i usługowych w Lubomierzu w trybie przetargu ustnego.
Dokumenty (3)
- Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 mieszczącego się na parterze w budynku mieszkalnym nr 1 przy…pdf
- Regulamin370.33KBpdfPobierzpdf
- Informacja o wynikach przetargu.177.94KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.