I przetarg ustny nieograniczony - sprzedaż lokalu mieszkalnego

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Lubomierz, ul. Kościuszki
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamawiający ogłasza I przetarg ustny nieograniczony w celu sprzedaży lokalu mieszkalnego. Postępowanie dotyczy konkretnego lokalu (nr 2, parter, budynek nr 1, ul. Kościuszki w Lubomierzu). Termin składania ofert nie został podany w tekście ogłoszenia. Dostępne są regulamin i wyniki wcześniejszych przetargów.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu mieszkalnego...

Plan zamówień publicznych na 2025r.

Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 mieszczącego się na parterze w budynku mieszkalnym nr 1 przy ulicy Kościuszki w Lubomierzu.

Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 mieszczącego się na I piętrze w budynku mieszkalnym nr 56 przy ulicy Plac Wolności w Lubomierzu.

636.97

KB

pdf

Pobierz

Regulamin

382.24

KB

pdf

Pobierz

Informacja o wynikach przetargu.

177.12

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

14 stycznia 2025 09:55

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Monika Gaweł

Ilość wyświetleń:

691

24 lutego 2025 11:06

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [doc00870220250224100257.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

14 stycznia 2025 09:57

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [doc00752620250114085409.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

14 stycznia 2025 09:55

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [doc00752420250114085233.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

14 stycznia 2025 09:55

(

Monika Gaweł

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 (parter, budynek nr 1, ul. Kościuszki w Lubomierzu)

    Sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego na parterze w budynku nr 1 przy ul. Kościuszki w Lubomierzu.

Dokumenty (3)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

I przetarg ustny nieograniczony - sprzedaż lokalu mieszkalnego — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne