Sporządzenie planu ogólnego gminy Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- gmina Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługę sporządzenia planu ogólnego dla gminy Lubomierz. Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego. Termin składania ofert: 28 listopada 2024 r. do godz. 12:00. Szacunkowa wartość zamówienia: 170 700 zł netto. Zamawiający: Gmina Lubomierz.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe dot. usługi: sporządzenie planu ogólnego gminy Lubomierz
Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu mieszklanego nr 2 przy ulicy Kościuszki 1 w Lubomierzu.
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego roboty budowlane: Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Lubomierz.
zapytanie ofertowe
170.7
KB
Pobierz
załącznik nr 1 - wzór oferty
32
KB
doc
Pobierz
zał nr 2 wykaz usług
14.21
KB
docx
Pobierz
zał nr 3 wykaz osób
14.5
KB
docx
Pobierz
Zał nr 4 Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
36
KB
doc
Pobierz
zał nr 5 wzór umowy
225.25
KB
Pobierz
Uchwała Rady Miejskiej w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego gminy Lubomierz
326.7
KB
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
92.38
KB
Pobierz
wyniki
178.65
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
28 października 2024 15:11
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
287
18 listopada 2024 12:44
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
18 listopada 2024 12:44
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
18 listopada 2024 12:44
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
więcej »
18 listopada 2024 12:44
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
18 listopada 2024 12:43
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
05 listopada 2024 14:43
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2024 15:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uchwala_nr_vi262024_z_dnia_26092024_r.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2024 15:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_5_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2024 15:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_4_oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_z_postepowania .doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2024 15:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2024 15:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_wykaz_uslug.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2024 15:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1__wzor_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2024 15:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_plan_ogolny_gminy_lubomierz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2024 15:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sporządzenie planu ogólnego gminy Lubomierz
Usługa sporządzenia planu ogólnego dla gminy Lubomierz.
Dokumenty (9)
- zapytanie ofertowe170.7KBpdfPobierzpdf
- załącznik nr 1 - wzór oferty32KBdocPobierzdoc
- zał nr 2 wykaz usług14.21KBdocxPobierzdocx
- zał nr 3 wykaz osób14.5KBdocxPobierzdocx
- Zał nr 4 Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania36KBdocPobierzdoc
- zał nr 5 wzór umowy225.25KBpdfPobierzpdf
- Uchwała Rady Miejskiej w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego gminy Lubomierz326.7KBpdfPobierzpdf
- informacja z otwarcia ofert92.38KBpdfPobierzpdf
- wyniki178.65KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.