Remont dachu kościoła w Popielówku
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Popielówek
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało zakończone. Ogłoszenie o wyniku oraz informacja z otwarcia ofert zostały opublikowane 24-25 lipca 2024 r. Termin składania ofert minął. Nie zaleca się składania oferty.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU KOŚCIOŁA W MIEJSCOWOŚCI...
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU GŁÓWNEJ NAWY KOŚCIOŁA PW. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W OLESZNEJ PODGÓRSKIEJ
Plan zamówień na 2024r. - 6 zmiana
zapytanie ofertowe kościół Popielówek
130.49
KB
Pobierz
Zał. nr 1 - formularz ofertowy
48.84
KB
docx
Pobierz
Zał. nr 2 Wzór umowy
247.39
KB
Pobierz
Zał. nr 3 klauzula RODO
154.54
KB
Pobierz
Wym pokrycia dachu Popielówek PR
225.86
KB
Pobierz
pozwolenia
5.8
MB
rar
Pobierz
dokumntacja
51.58
MB
rar
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert
302.73
KB
Pobierz
Ogłoszenie o wyniku postępowania
424.06
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
21 czerwca 2024 08:14
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
441
25 lipca 2024 13:01
(
Referat Techniczny
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
25 lipca 2024 13:01
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert__.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
25 lipca 2024 13:01
(
Referat Techniczny
) - Usunięcie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
25 lipca 2024 10:08
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 lipca 2024 13:25
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 czerwca 2024 08:20
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [dokumntacja.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 czerwca 2024 08:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [pozwolenia.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 czerwca 2024 08:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wym_pokrycia_dachu_popielowek_pr.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 czerwca 2024 08:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_klauzula_rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 czerwca 2024 08:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 czerwca 2024 08:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_1__formularz_ofertowy.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 czerwca 2024 08:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_popielowek.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 czerwca 2024 08:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont dachu głównej nawy kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Olesznej Podgórskiej (lokalnie Popielówek)
Roboty budowlane polegające na remoncie pokrycia dachu kościoła.
Dokumenty (7)
- zapytanie ofertowe kościół Popielówek130.49KBpdfPobierzpdf
- Zał. nr 1 - formularz ofertowy48.84KBdocxPobierzdocx
- Zał. nr 2 Wzór umowy247.39KBpdfPobierzpdf
- Zał. nr 3 klauzula RODO154.54KBpdfPobierzpdf
- Wym pokrycia dachu Popielówek PR225.86KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert302.73KBpdfPobierzpdf
- Ogłoszenie o wyniku postępowania424.06KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.