Remont dachu kościoła w Olesznej Podgórskiej
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Oleszna Podgórska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało zakończone (opublikowano wynik 25.07.2024). Przedmiotem był remont dachu głównej nawy kościoła pw. św. Piotra i Pawła w Olesznej Podgórskiej. Dokumentacja zawierała zapytanie ofertowe, wzór umowy, klauzulę RODO oraz pozwolenia. Termin składania ofert minął w czerwcu 2024 r.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU GŁÓWNEJ NAWY KOŚCIOŁA...
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU ORAZ WIEŻY KOŚCIOŁA PW. ŚW. PIOTRA I PAWŁA W PASIECZNIKU
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU KOŚCIOŁA W MIEJSCOWOŚCI POPIELÓWEK
zapytanie ofertowe kościół Oleszna Podgórska
130.32
KB
Pobierz
Zał. nr 1 - formularz ofertowy
48.83
KB
docx
Pobierz
PR dachu kościoła Oleszna Podgórska
214.88
KB
Pobierz
Zał. nr 2 Wzór umowy
247.23
KB
Pobierz
Zał. nr 3 klauzula RODO
156.04
KB
Pobierz
pozwolenia
5.45
MB
rar
Pobierz
dokumentacja
7
MB
rar
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert
273.58
KB
Pobierz
Ogłoszenie o wyniku postępowania
378.55
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
19 czerwca 2024 08:28
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
429
25 lipca 2024 07:51
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
25 lipca 2024 07:51
(
Referat Techniczny
) - Usunięcie załącznika [ogloszenie_o_weyniku_postepowania_.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
25 lipca 2024 07:50
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_weyniku_postepowania_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
23 lipca 2024 09:45
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:32
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [dokumentacja.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:31
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [pozwolenia.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:31
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_klauzula_rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:30
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:30
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [pr_dachu_kosciola_oleszna_podgorska.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:30
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_1__formularz_ofertowy.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:29
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_oleszna_podgorska.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont dachu głównej nawy kościoła w Olesznej Podgórskiej
Roboty budowlane polegające na remoncie dachu głównej nawy kościoła pw. św. Piotra i Pawła w miejscowości Oleszna Podgórska.
Dokumenty (7)
- zapytanie ofertowe kościół Oleszna Podgórska130.32KBpdfPobierzpdf
- Zał. nr 1 - formularz ofertowy48.83KBdocxPobierzdocx
- PR dachu kościoła Oleszna Podgórska214.88KBpdfPobierzpdf
- Zał. nr 2 Wzór umowy247.23KBpdfPobierzpdf
- Zał. nr 3 klauzula RODO156.04KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert273.58KBpdfPobierzpdf
- Ogłoszenie o wyniku postępowania378.55KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.