Remont dachu oraz wieży kościoła pw. św. Piotra i Pawła w Pasieczniku
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Pasiecznik
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało zakończone. Ogłoszenie o wyniku opublikowano 25 lipca 2024 r. Zamówienie dotyczyło remontu dachu i wieży kościoła w Pasieczniku. Oferta nie jest już przyjmowana.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU ORAZ WIEŻY KOŚCIOŁA PW....
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU ORAZ WIEŻY KOŚCIOŁA PW. ŚW. PIOTRA I PAWŁA W PASIECZNIKU
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU GŁÓWNEJ NAWY KOŚCIOŁA PW. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W OLESZNEJ PODGÓRSKIEJ
zapytanie ofertowe kościół Pasiecznik
130.99
KB
Pobierz
Wym pokrycia dachu Pasiecznik PR
212.76
KB
Pobierz
Zał. nr 1 - formularz ofertowy
48.87
KB
docx
Pobierz
Zał. nr 2 Wzór umowy
248.49
KB
Pobierz
Zał. nr 3 klauzula RODO
156.07
KB
Pobierz
decyzja Starosta
1004.58
KB
Pobierz
pozwolenie WKZ
1.49
MB
Pobierz
dokumntacja Pasiecznik
1.86
MB
rar
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert
270.6
KB
Pobierz
Ogłoszenie o wyniku postępowania
386.05
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
19 czerwca 2024 08:23
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
424
25 lipca 2024 10:46
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania__.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
25 lipca 2024 10:40
(
Referat Techniczny
) - Usunięcie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
25 lipca 2024 10:35
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
25 lipca 2024 10:31
(
Referat Techniczny
) - Usunięcie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 lipca 2024 14:48
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyniku_postepowania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 lipca 2024 11:06
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [dokumntacja_pasiecznik.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [pozwolenie_wkz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [decyzja_starosta.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_klauzula_rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_1__formularz_ofertowy.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wym_pokrycia_dachu_pasiecznik_pr.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_pasiecznik_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 czerwca 2024 08:23
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont dachu oraz wieży kościoła pw. św. Piotra i Pawła w Pasieczniku
Roboty budowlane polegające na remoncie pokrycia dachu oraz wieży kościoła w Pasieczniku.
Dokumenty (9)
- zapytanie ofertowe kościół Pasiecznik130.99KBpdfPobierzpdf
- Wym pokrycia dachu Pasiecznik PR212.76KBpdfPobierzpdf
- Zał. nr 1 - formularz ofertowy48.87KBdocxPobierzdocx
- Zał. nr 2 Wzór umowy248.49KBpdfPobierzpdf
- Zał. nr 3 klauzula RODO156.07KBpdfPobierzpdf
- decyzja Starosta1004.58KBpdfPobierzpdf
- pozwolenie WKZ1.49MBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert270.6KBpdfPobierzpdf
- Ogłoszenie o wyniku postępowania386.05KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.