Remont dachu oraz wieży kościoła pw. św. Piotra i Pawła w Pasieczniku
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Pasiecznik
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało UNIEWAŻNIONE (plik: uniewaznienie_dach_kosciol_pasiecznik.pdf). Zamówienie dotyczyło remontu dachu i wieży kościoła w Pasieczniku. Nie można składać ofert, ponieważ przetarg został cofnięty przez Zamawiającego.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU ORAZ WIEŻY KOŚCIOŁA PW....
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU GŁÓWNEJ NAWY KOŚCIOŁA PW. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W OLESZNEJ PODGÓRSKIEJ
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU ORAZ WIEŻY KOŚCIOŁA PW. ŚW. PIOTRA I PAWŁA W PASIECZNIKU
zapytanie ofertowe
130.68
KB
Pobierz
wzór oferty
48.91
KB
docx
Pobierz
wzór umowy
247.74
KB
Pobierz
klauzula RODO
155.31
KB
Pobierz
przedmiar
212.76
KB
Pobierz
decyzjA Starosty Lwóweckiego
1004.58
KB
Pobierz
pozwolenie WKZ
1.49
MB
Pobierz
dokumentacja
1.86
MB
rar
Pobierz
informacja o złożonych ofertach
117.21
KB
Pobierz
unieważnienie postępowania
138.35
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
28 maja 2024 09:25
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
382
23 lipca 2024 13:03
(
Referat Techniczny
) - Usunięcie załącznika [uzupelnienie_do_raportu.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 lipca 2024 13:02
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [uzupelnienie_do_raportu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 lipca 2024 11:23
(
Referat Techniczny
) - Usunięcie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
23 lipca 2024 11:14
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 czerwca 2024 14:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_dach_kosciol_pasiecznik.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 czerwca 2024 11:44
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [inf_z_otwarcia_pasiecznik.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [dokumntacja_pasiecznik.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [pozwolenie_wkz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [decyzja_starosta.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wym_pokrycia_dachu_pasiecznik_pr.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_klauzula_rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_1__formularz_ofertowy.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_pasiecznik_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont dachu oraz wieży kościoła pw. św. Piotra i Pawła w Pasieczniku
Roboty budowlane polegające na remoncie pokrycia dachowego oraz wieży kościoła w Pasieczniku.
Dokumenty (9)
- zapytanie ofertowe130.68KBpdfPobierzpdf
- wzór oferty48.91KBdocxPobierzdocx
- wzór umowy247.74KBpdfPobierzpdf
- klauzula RODO155.31KBpdfPobierzpdf
- przedmiar212.76KBpdfPobierzpdf
- decyzjA Starosty Lwóweckiego1004.58KBpdfPobierzpdf
- pozwolenie WKZ1.49MBpdfPobierzpdf
- informacja o złożonych ofertach117.21KBpdfPobierzpdf
- unieważnienie postępowania138.35KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.