Remont dachu głównej nawy kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Olesznej Podgórskiej
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Oleszna Podgórska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane: remont dachu głównej nawy kościoła w Olesznej Podgórskiej. Postępowanie zostało unieważnione (załącznik 'uniewaznienie_dach_kosciol_oleszna_podgorska.pdf' z 18.06.2024). Oferta nie jest już możliwa do złożenia.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU GŁÓWNEJ NAWY KOŚCIOŁA...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego roboty budowlane: Modernizacja budynków Internatu Zespołu Szkół w Lubomierzu - zadanie jest podzielone na części.
zapytanie ofertowe dot. roboty budowlanej: REMONT DACHU ORAZ WIEŻY KOŚCIOŁA PW. ŚW. PIOTRA I PAWŁA W PASIECZNIKU
formularz ofertowy
48.83
KB
docx
Pobierz
wzór umowy
246.49
KB
Pobierz
pozwolenia
5.45
MB
rar
Pobierz
dokumentacja
7
MB
rar
Pobierz
przedmiar
214.88
KB
Pobierz
klauzula RODO
155.38
KB
Pobierz
zapytanie ofertowe Oleszna Podgórska
130.02
KB
Pobierz
informacja o złożonych ofertach
181.96
KB
Pobierz
unieważnienie postępowania
137.81
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
28 maja 2024 09:19
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
356
23 lipca 2024 11:21
(
Referat Techniczny
) - Usunięcie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 lipca 2024 09:41
(
Referat Techniczny
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 czerwca 2024 15:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_dach_kosciol_oleszna_podgorska.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
14 czerwca 2024 11:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [remont_dachu_glownej_nawy_kosciola_pw_przemienienia_panskiego_w_olesz nej_podgorskiej.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 11:51
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_oleszna_podgorska_wlasciwe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 11:49
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_oleszna_podgorska.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 11:48
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_oleszna_podgorska.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 11:48
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_oleszna_podgorska.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 11:46
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_oleszna_podgorska.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 11:45
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_oleszna_podgorska.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 11:44
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_oleszna_podgorska.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 11:44
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_oleszna_podgorska.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:30
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_klauzula_rodo.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:23
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [pr_dachu_kosciola_oleszna_podgorska.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:23
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [dokumentacja.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:23
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [pozwolenia.rar] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:21
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:21
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_1__formularz_ofertowy.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:20
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_kosciol_oleszna_podgorska.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 maja 2024 09:19
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont dachu głównej nawy kościoła pw. Przemienienia Pańskiego w Olesznej Podgórskiej
Roboty budowlane polegające na remoncie dachu głównej nawy kościoła.
Dokumenty (7)
- formularz ofertowy48.83KBdocxPobierzdocx
- wzór umowy246.49KBpdfPobierzpdf
- przedmiar214.88KBpdfPobierzpdf
- klauzula RODO155.38KBpdfPobierzpdf
- zapytanie ofertowe Oleszna Podgórska130.02KBpdfPobierzpdf
- informacja o złożonych ofertach181.96KBpdfPobierzpdf
- unieważnienie postępowania137.81KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.