Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków w Gminie Lubomierz i sieci wodociągowej w Olesznej Podgórskiej
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz (tereny wiejskie) oraz miejscowość Oleszna Podgórska
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane w trybie 'zaprojektuj i wybuduj'. Zakres: budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie wiejskim Gminy Lubomierz oraz budowa i przebudowa odcinka sieci wodociągowej z przyłączami w miejscowości Oleszna Podgórska. Postępowanie prowadzone na platformie e-Zamówienia, tryb podstawowy bez negocjacji.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego: Budowa przydomowych oczyszczalni...
Ogłoszenie o ponownym I przetargu ustnym nieograniczonym po niezorganizowanym kolejnym przetargu w terminie nie dłuższym niż 6 miesięcy w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/22
plan postępowań 8 zmiana
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
:
Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie wiejskim w Gminie Lubomierz i budowa z przebudową odcinka sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Oleszna Podgórska
.
Zapraszamy do złożenia oferty w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710) – dalej ustawy PZP na robotę budowlaną Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie wiejskim w Gminie Lubomierz i budowa z przebudową odcinka sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Oleszna Podgórska
w trybie zaprojektuj i wybuduj
Postępowanie prowadzone jest na platformie e-Zamówienia: [link dostępny w aplikacji]
Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia:
ocds-148610-a8100e95-6ce1-11ee-9aa3-96d3b4440790
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia):
[link dostępny w aplikacji]
Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz
/-/ Marek Chrabąszcz
Odpowiedzi na pytania nr 5
175.28
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
20 października 2023 13:31
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
410
21 listopada 2023 09:22
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_pytania_5.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 października 2023 13:31
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków i sieci wodociągowej
Zakres obejmuje budowę przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie wiejskim Gminy Lubomierz oraz budowę z przebudową odcinka sieci wodociągowej wraz z przyłączami w Olesznej Podgórskiej.
Dokumenty (1)
- Odpowiedzi na pytania nr 5175.28KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.