Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2, działka nr 18/24
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Ponowny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki nr 18/24 w Lubomierzu (obręb 2). Postępowanie wznowione po niezorganizowaniu poprzedniego. Termin składania ofert: 14.11.2023. Brak w dokumentach wartości szacunkowej i szczegółowych wymagań.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o ponownym I przetargu ustnym nieograniczonym po niezorganizowanym kolejnym...
Ogłoszenie o ponownym I przetargu ustnym nieograniczonym po niezorganizowanym kolejnym przetargu w terminie nie dłuższym niż 6 miesięcy w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/24
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego: Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie wiejskim w Gminie Lubomierz i budowa z przebudową odcinka sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Oleszna Podgórska.
Ogłoszenie i regulamin
959.12
KB
Pobierz
Informacja o wyniku przetargu
291.17
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
04 października 2023 10:44
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
327
14 listopada 2023 11:45
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie załącznika [informacja_18_22.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
04 października 2023 10:44
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [1822.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
04 października 2023 10:44
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej
Sprzedaż prawa wieczystego użytkowania działki nr 18/24 w Lubomierzu w ramach ponownego przetargu ustnego.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie i regulamin959.12KBpdfPobierzpdf
- Informacja o wyniku przetargu291.17KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.