Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Ponowny I przetarg ustny nieograniczony w sprawie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego dwóch działek niezabudowanych w Lubomierzu (obręb 2, dz. nr 18/25 i 18/22). Postępowanie wznowione po niezorganizowanym poprzednim. Termin składania ofert: 14.11.2023. Wadium: 958,25 PLN.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o ponownym I przetargu ustnym nieograniczonym po niezorganizowanym kolejnym...
Ogłoszenie o ponownym I przetargu ustnym nieograniczonym po niezorganizowanym kolejnym przetargu w terminie nie dłuższym niż 6 miesięcy w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/25
Ogłoszenie o ponownym I przetargu ustnym nieograniczonym po niezorganizowanym kolejnym przetargu w terminie nie dłuższym niż 6 miesięcy w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/22
Ogłoszenie i regulamin
958.25
KB
Pobierz
Informacja o wyniku przetargu
289.79
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
04 października 2023 10:43
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
249
14 listopada 2023 11:46
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie załącznika [informacja_18_24.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
04 października 2023 10:43
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [1824.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
04 października 2023 10:43
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (2)
Część 1: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki nr 18/25
Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu, obręb 2, działka nr 18/25.
Część 2: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki nr 18/22
Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu, obręb 2, działka nr 18/22.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie i regulamin958.25KBpdfPobierzpdf
- Informacja o wyniku przetargu289.79KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.