Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości w Lubomierzu

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Lubomierz, obręb 2, działka nr 18/26
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamawiający ogłasza I przetarg ustny nieograniczony w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu (obręb 2, działka nr 18/26). Postępowanie dotyczy konkretnej działki. Brak informacji o wartości szacunkowej, terminie składania ofert czy miejscu odbioru dokumentów w dostarczonym tekście.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o ponownym I przetargu ustnym nieograniczonym po niezorganizowanym kolejnym...

Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/26

Ogłoszenie o ponownym I przetargu ustnym nieograniczonym po niezorganizowanym kolejnym przetargu w terminie nie dłuższym niż 6 miesięcy w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/24

Ogłoszenie i regulamin

958.27

KB

pdf

Pobierz

Informacja o wyniku przetargu

293.17

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

04 października 2023 10:42

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Monika Gaweł

Ilość wyświetleń:

240

14 listopada 2023 11:46

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie załącznika [informacja_18_25.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

04 października 2023 10:43

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [1825.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

04 października 2023 10:42

(

Monika Gaweł

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości w Lubomierzu (działka nr 18/26)

    Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w Lubomierzu, obręb 2, działka nr 18/26.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości w Lubomierzu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne