Zakup i dostawa schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka inwalidzkiego

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Lubomierz, budynek Lubomierskiego Centrum Kultury
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na zakup i dostawę schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka inwalidzkiego. Realizacja w ramach zadania modernizacji energetycznej budynku Lubomierskiego Centrum Kultury. Postępowanie to I przetarg ustny nieograniczony. Brak szczegółowych wymagań technicznych i terminów w dostarczonym tekście.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania...

zapytanie ofertowe: zakup i dostawa schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka inwalidzkiego dla osób niepełnosprawnych w ramach zadania „Modernizacja energetyczna budynku Lubomierskiego Centrum Kultury w Lubomierzu”

Ogłoszenie o ponownym I przetargu ustnym nieograniczonym po niezorganizowanym kolejnym przetargu w terminie nie dłuższym niż 6 miesięcy w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/25

Ogłoszenie i regulamin

952.61

KB

pdf

Pobierz

Informacja o wyniku przetargu

286.87

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

04 października 2023 10:39

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Monika Gaweł

Ilość wyświetleń:

257

14 listopada 2023 11:47

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie załącznika [informacja_18__26.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

04 października 2023 10:40

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [1826+.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

04 października 2023 10:39

(

Monika Gaweł

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Zakup i dostawa schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka inwalidzkiego

    Dostawa schodołazu kroczącego z możliwością podpięcia do wózka inwalidzkiego dla potrzeb Lubomierskiego Centrum Kultury.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Zakup i dostawa schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka inwalidzkiego — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne