Zakup i dostawa schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka inwalidzkiego
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało zakończone (wyniki opublikowane 05.09.2023). Termin składania ofert minął 04.09.2023. Przedmiotem jest zakup schodołazu. Ze względu na status zakończenia, rekomendacja: NIE SKŁADAJ OFERTY.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe: zakup i dostawa schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka...
plan postępowań 7 zmiana
Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/26
ogłoszenie
42.63
KB
Pobierz
zapytanie ofertowe
189.67
KB
Pobierz
formularz ofertowy
128
KB
doc
Pobierz
wzór umowy
164.5
KB
doc
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
128.24
KB
Pobierz
wyniki
119.35
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
24 sierpnia 2023 12:07
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
258
05 września 2023 09:09
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
04 września 2023 13:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 sierpnia 2023 12:09
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [umowa_schodolaz.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
24 sierpnia 2023 12:09
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy_wl_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 sierpnia 2023 12:08
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_schodlaz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 sierpnia 2023 12:08
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_170932.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 sierpnia 2023 12:07
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka inwalidzkiego
Dostawa schodołazu kroczącego przystosowanego do montażu na wózku inwalidzkim.
Dokumenty (6)
- ogłoszenie42.63KBpdfPobierzpdf
- zapytanie ofertowe189.67KBpdfPobierzpdf
- formularz ofertowy128KBdocPobierzdoc
- wzór umowy164.5KBdocPobierzdoc
- informacja z otwarcia ofert128.24KBpdfPobierzpdf
- wyniki119.35KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.