Usługi usuwania odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi usuwania odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania. Postępowanie zostało zakończone (dostępne wyniki i informacja z otwarcia ofert). Termin składania ofert minął w lipcu 2023 r. Zamówienie dotyczyło odpadów z rolnictwa, a nie robót budowlanych (tytuł w nagłówku strony jest błędny/nieaktualny).
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego: Dokończenie robót budowlanych w zakresie wykonania wentylacji wraz z robotami towarzyszącymi w ramach projektu pn. „Modernizacja energetyczna budynku Zespołu Klasztornego z Internatem w Lubomierzu.
plan postępowań 6 zmiana
zapytanie ofertowe
400.18
KB
Pobierz
Formularz ofertowy
363.72
KB
Pobierz
Umowa wzór folie.doc
277.24
KB
Pobierz
Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe
527.28
KB
Pobierz
zmiana zapytania ofertowego
206.13
KB
Pobierz
informacja z otwrcia ofert
213.63
KB
Pobierz
wyniki
256.97
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
30 czerwca 2023 13:25
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
275
10 lipca 2023 15:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 lipca 2023 15:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [otwarcie_ofert1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2023 07:59
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_zapytania_ofertowego.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
30 czerwca 2023 13:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
30 czerwca 2023 13:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [umowa_wzor_foliedoc.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
30 czerwca 2023 13:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
30 czerwca 2023 13:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
30 czerwca 2023 13:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi usuwania odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania
Zbieranie i usuwanie odpadów z folii rolniczej, siatki oraz sznurka do owijania.
Dokumenty (7)
- zapytanie ofertowe400.18KBpdfPobierzpdf
- Formularz ofertowy363.72KBpdfPobierzpdf
- Umowa wzór folie.doc277.24KBpdfPobierzpdf
- Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe527.28KBpdfPobierzpdf
- zmiana zapytania ofertowego206.13KBpdfPobierzpdf
- informacja z otwrcia ofert213.63KBpdfPobierzpdf
- wyniki256.97KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.