Zakup i dostawa schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka inwalidzkiego
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało unieważnione (plik 'uniewaznienie_postepowania.pdf'). Przedmiotem był zakup schodołazu. Termin składania ofert minął (informacja z otwarcia ofert z lipca 2023). Nie zalecam składania oferty.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe: zakup i dostawa schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka...
Budowa hali sportowej w miejscowości Lubomierz
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego: Dokończenie robót budowlanych w zakresie wykonania wentylacji wraz z robotami towarzyszącymi w ramach projektu pn. „Modernizacja energetyczna budynku Zespołu Klasztornego z Internatem w Lubomierzu.
zapytanie ofertowe schodłaz
238.61
KB
Pobierz
wzór umowy schodołaz
194.63
KB
Pobierz
formularz ofertowy wł
127
KB
doc
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
218.88
KB
Pobierz
unieważnienie postepowania
123.92
KB
Pobierz
Referat Techniczny
Dokument wytworzony przez:
Referat Techniczny
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
21 czerwca 2023 13:40
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
322
24 sierpnia 2023 08:40
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_postepowania_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 lipca 2023 14:42
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 czerwca 2023 13:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy_wl_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
21 czerwca 2023 13:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wzor_umowy_schodolaz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 czerwca 2023 13:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_schodlaz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
21 czerwca 2023 13:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa schodołazu kroczącego z podpięciem do wózka inwalidzkiego
Dostawa schodołazu kroczącego wraz z montażem i podpięciem do wózka inwalidzkiego.
Dokumenty (5)
- zapytanie ofertowe schodłaz238.61KBpdfPobierzpdf
- wzór umowy schodołaz194.63KBpdfPobierzpdf
- formularz ofertowy wł127KBdocPobierzdoc
- informacja z otwarcia ofert218.88KBpdfPobierzpdf
- unieważnienie postepowania123.92KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.