Zarządzanie i bieżące utrzymanie cmentarzy komunalnych w Gminie Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania cmentarzy komunalnych w Gminie Lubomierz. Postępowanie opublikowane 16.06.2023. Termin składania ofert upłynął 20.06.2023. Zamówienie dotyczy usługowych zadań utrzymania zieleni i porządku. Brak szczegółów technicznych w treści strony, wymagane pobranie załączników.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na zarządzanie i bieżące utrzymanie cmentarzy komunaln ych w...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego: Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie wiejskim w Gminie Lubomierz i budowa z przebudową odcinka sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Oleszna Podgórska.
Budowa hali sportowej w miejscowości Lubomierz
ZAPYTANIE OFERTOWE
195.8
KB
Pobierz
Załacznik nr 1 formularz ofertowy-1
162.71
KB
Pobierz
Załącznik nr 2 wzór umowy
183.72
KB
Pobierz
klauzula informacyjna rodo zapytania ofertowe
175.82
KB
Pobierz
zmiana zapytania ofertowego
107.08
KB
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
126.59
KB
Pobierz
Referat Techniczny
Dokument wytworzony przez:
Referat Techniczny
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
16 czerwca 2023 07:40
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
495
28 czerwca 2023 14:49
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 czerwca 2023 15:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_zapytania_ofertowego.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2023 07:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
16 czerwca 2023 07:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2023 07:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_1_formularz_ofertowy1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2023 07:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
16 czerwca 2023 07:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zarządzanie i bieżące utrzymanie cmentarzy komunalnych
Usługi utrzymania porządku i zieleni na cmentarzach w Gminie Lubomierz.
Dokumenty (6)
- ZAPYTANIE OFERTOWE195.8KBpdfPobierzpdf
- Załacznik nr 1 formularz ofertowy-1162.71KBpdfPobierzpdf
- Załącznik nr 2 wzór umowy183.72KBpdfPobierzpdf
- klauzula informacyjna rodo zapytania ofertowe175.82KBpdfPobierzpdf
- zmiana zapytania ofertowego107.08KBpdfPobierzpdf
- informacja z otwarcia ofert126.59KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.