Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lubomierz (miasto) oraz nieruchomości w gminie Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zakończone (wyniki opublikowane 28.12.2022). Przedmiot: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości. Zamawiający: Gmina Lubomierz. Termin składania ofert minął w grudniu 2022 r. Oferta nie jest już przyjmowana.
Kluczowe wymagania
- Brak informacji o wadium w wyciągu
- Wymagane oświadczenia o spełnianiu warunków i braku przesłanek wykluczenia
- Wymagany wykaz usług i osób
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości...
plan zamówień publicznych - 11 zmiana
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży budynku mieszkalno-gospodarczego nr 21 mieszczącego się w Olesznej Podgórskiej.
SWZ odpady BIP
364.4
KB
Pobierz
ogłoszenie
158.21
KB
Pobierz
zał 1 wzor oferty
32.05
KB
docx
Pobierz
zał nr 2 OPZ
29.35
KB
docx
Pobierz
zał nr 3 umowa wzór
197.98
KB
Pobierz
Zał 4 oświadczenie Wykonawców
16.18
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
36
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
43
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
34
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 8 do SWZ -Oświadczenie rejestr
34.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik 9 wykaz usług
29.52
KB
docx
Pobierz
Załącznik 10 wykaz osób
28.72
KB
docx
Pobierz
zał 11 zobowiązanie
15.89
KB
docx
Pobierz
zał 12 wzór pełnomcnictwa
17.77
KB
docx
Pobierz
zał. nr 13a regulamin
3.48
MB
Pobierz
zał nr 13
1.22
MB
Pobierz
Zał Nr 14 - WYKAZ NIERUCHOMOSCI
76
KB
xls
Pobierz
Zał Nr 14 - WYKAZ ULIC-LUBOMIERZ MIASTO
334
KB
xls
Pobierz
Załącznik nr 15 do SWZ -Oświadczenie rejestr
31.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 16 do SWZ - ID postępowania
28.71
KB
docx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
121.33
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
165.22
KB
Pobierz
wyniki BIP
147.76
KB
Pobierz
ogłoszenie o wyikach
68.81
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
09 grudnia 2022 11:15
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
395
07 lutego 2023 15:05
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wyikach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 grudnia 2022 11:34
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 grudnia 2022 13:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
19 grudnia 2022 12:53
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:18
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_16_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:18
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_15_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_14___wykaz_uliclubomierz_miasto.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_14___wykaz_nieruchomosci.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_13.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_13a_regulamin.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_12_wzor_pelnomcnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_zobowiazanie.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:17
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_uslug.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_umowa__wzor.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_opz.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [swz__odpady_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 grudnia 2022 11:15
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości
Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości w gminie Lubomierz.
Dokumenty (24)
- SWZ odpady BIP364.4KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie158.21KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzor oferty32.05KBdocxPobierzdocx
- zał nr 2 OPZ29.35KBdocxPobierzdocx
- zał nr 3 umowa wzór197.98KBpdfPobierzpdf
- Zał 4 oświadczenie Wykonawców16.18KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu36KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania43KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej34KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 8 do SWZ -Oświadczenie rejestr34.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik 9 wykaz usług29.52KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 10 wykaz osób28.72KBdocxPobierzdocx
- zał 11 zobowiązanie15.89KBdocxPobierzdocx
- zał 12 wzór pełnomcnictwa17.77KBdocxPobierzdocx
- zał. nr 13a regulamin3.48MBpdfPobierzpdf
- zał nr 131.22MBpdfPobierzpdf
- Zał Nr 14 - WYKAZ NIERUCHOMOSCI76KBxlsPobierzxls
- Zał Nr 14 - WYKAZ ULIC-LUBOMIERZ MIASTO334KBxlsPobierzxls
- Załącznik nr 15 do SWZ -Oświadczenie rejestr31.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 16 do SWZ - ID postępowania28.71KBdocxPobierzdocx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia121.33KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp165.22KBpdfPobierzpdf
- wyniki BIP147.76KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o wyikach68.81KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.