Zimowe utrzymanie dróg gminnych w Lubomierzu (ponowienie)
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 Pzp na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Lubomierz. Termin realizacji: 01.12.2022–31.03.2023. Jest to ponowienie postępowania. Dokumentacja dostępna w BIP, ale szczegóły techniczne (ilości, wymagania) nie zostały wyciągnięte z załączników w tym zapytaniu.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...
zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz w okresie od 01 grudnia 2022 r., do 31 marca 2023 r. na 1 części ponowienie
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Modernizacja energetyczna budynku Lubomierskiego Centrum Kultury w Lubomierzu
SWZ - BIP 2 postępowanie
546.05
KB
Pobierz
ogłoszenie
144.37
KB
Pobierz
zał 1 wzor oferty
82.74
KB
docx
Pobierz
Załacznik nr 2 do SWZ - 16 licencji -
158.69
KB
docx
Pobierz
Zał nr 3 wzór umowy
145
KB
doc
Pobierz
zał nr 4
76.72
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
96
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ wł - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
103.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
130
KB
doc
Pobierz
Załącznik 10 oddanie zasobów
76.78
KB
docx
Pobierz
Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa
117.63
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 12 do SWZ - ID postępowania
128.73
KB
docx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
142.09
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
183.21
KB
Pobierz
wyniki
172.47
KB
Pobierz
ogłoszenie o wynikach
67.96
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
10 listopada 2022 14:38
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
419
30 grudnia 2022 11:45
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wynikach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
30 listopada 2022 09:31
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 listopada 2022 13:13
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
18 listopada 2022 13:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:42
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_12_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz_wl__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczen ia_z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_4.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_wzor_umowy_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_do_swz__16_licencji_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [swz__bip_2_postepowanie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 listopada 2022 14:38
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz
Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Lubomierz w sezonie zimowym 2022/2023.
Dokumenty (16)
- SWZ - BIP 2 postępowanie546.05KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie144.37KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzor oferty82.74KBdocxPobierzdocx
- Załacznik nr 2 do SWZ - 16 licencji -158.69KBdocxPobierzdocx
- Zał nr 3 wzór umowy145KBdocPobierzdoc
- zał nr 476.72KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu96KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ wł - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania103.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej130KBdocPobierzdoc
- Załącznik 10 oddanie zasobów76.78KBdocxPobierzdocx
- Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa117.63KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 12 do SWZ - ID postępowania128.73KBdocxPobierzdocx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia142.09KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp183.21KBpdfPobierzpdf
- wyniki172.47KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o wynikach67.96KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.