Zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy...
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- tereny Gminy (nazwa gminy niejawne w nagłówku)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na odśnieżanie dróg gminnych na sezon 2022/2023. Zamówienie dotyczy utrzymania dróg w okresie zimowym. Dostępne są załączniki z wykazem dróg, zasadami prowadzenia postępowania oraz wzorami dokumentów. Termin składania ofert nie został podany w treści strony, należy go szukać w załączniku 'zapytanie_ofertowe_odsniezanie_2223.pdf'.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy...
Zapytanie ofertowe: usługa pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w związku z planowaną w roku 2022 -2023 realizacją zadania „Modernizacja energetyczna budynku Lubomierskiego Centrum Kultury w Lubomierzu”.
plan zamówień publicznych - 10 zmiana
zapytanie ofertowe odśnieżanie 22-23
215.75
KB
Pobierz
zal nr 1 wzor oferty
71
KB
doc
Pobierz
informacja zima
23.6
KB
docx
Pobierz
zal nr 3 wykaz drog
87.5
KB
doc
Pobierz
zal nr 4 zasadypk
59
KB
doc
Pobierz
zal nr 5 wykaz sprzetu
34
KB
doc
Pobierz
zal nr 6 oswiadczenie
36.5
KB
doc
Pobierz
zal nr 7 wzor umowy
44
KB
doc
Pobierz
obowiazek informacyjny do zapytania
28.5
KB
doc
Pobierz
II informacja o złozonych ofertach na sezon 22-23-1
132.23
KB
Pobierz
II wyniki 22-23
132.67
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
28 października 2022 14:04
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
303
09 listopada 2022 14:54
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ii_wyniki_2223.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 listopada 2022 14:54
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ii_informacja_o_zlozonych_ofertach_na_sezon_22231.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 14:05
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
28 października 2022 14:05
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_7_wzor_umowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 14:05
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_6_oswiadczenie.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 14:05
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_5_wykaz_sprzetu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 14:05
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_4_zasadypk.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 14:05
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_wykaz_drog.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 14:05
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_zima.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 14:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_1_wzor_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 14:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_odsniezanie_2223.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 14:04
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych (odśnieżanie)
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy w sezonie 2022/2023.
Dokumenty (11)
- zapytanie ofertowe odśnieżanie 22-23215.75KBpdfPobierzpdf
- zal nr 1 wzor oferty71KBdocPobierzdoc
- informacja zima23.6KBdocxPobierzdocx
- zal nr 3 wykaz drog87.5KBdocPobierzdoc
- zal nr 4 zasadypk59KBdocPobierzdoc
- zal nr 5 wykaz sprzetu34KBdocPobierzdoc
- zal nr 6 oswiadczenie36.5KBdocPobierzdoc
- zal nr 7 wzor umowy44KBdocPobierzdoc
- obowiazek informacyjny do zapytania28.5KBdocPobierzdoc
- II informacja o złozonych ofertach na sezon 22-23-1132.23KBpdfPobierzpdf
- II wyniki 22-23132.67KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.