Zimowe utrzymanie dróg gminnych w Gminie Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zakończone (wyniki opublikowane 14.12.2022). Przedmiot: zimowe utrzymanie dróg gminnych w Gminie Lubomierz w okresie 01.12.2022–31.03.2023. Zamówienie podzielone na części. Termin składania ofert minął w listopadzie 2022. Brak wartości szacunkowej w treści.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zapytanie ofertowe: usługa pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad...
zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz w okresie od 01 grudnia 2022 r., do 31 marca 2023 r. z podziałem na części
zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz w okresie od 01 grudnia 2022 r., do 31 marca 2023 r. na 1 części
Uwaga: Zamawiający wezwię Wykonawcę, który otrzyma największa liczbe punktów do złożenia Oświadczenia o braku podstaw wykluczenia.
Zapytanie ofertowe nadzór Dom Kultury
270.69
KB
Pobierz
umowa dla inspektora nadzoru
211.34
KB
Pobierz
Wzór wykaz osób
140.23
KB
docx
Pobierz
Wzór wykazu wykonanych usług
144.95
KB
docx
Pobierz
formularz ofertowy wł
122.5
KB
doc
Pobierz
Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia
144.53
KB
docx
Pobierz
informacja dot. oświadczenia
88.51
KB
Pobierz
odpowiedzi na pytania 03.11.
114.28
KB
Pobierz
2 odpowiedzi 04.11
112.22
KB
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
220.6
KB
Pobierz
wyniki wł
208.8
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
28 października 2022 12:21
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
352
14 grudnia 2022 09:26
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_wl.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 listopada 2022 14:40
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
04 listopada 2022 07:41
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [2_odpowiedzi_0411.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
03 listopada 2022 13:37
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_na_pytania_0311.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 14:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 13:50
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 13:43
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [oswiadczenie_o_braku_podstaw_wykluczenia.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 12:22
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy_wl_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 12:22
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wzor_wykazu_wykonanych_uslug.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 12:22
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wzor_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 12:22
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [umowa_dla_inspektora_nadzoru.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 12:21
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_nadzor_dom_kultury.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 października 2022 12:21
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Część 1 – usługa zimowego utrzymania dróg gminnych
Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz.
Dokumenty (11)
- Zapytanie ofertowe nadzór Dom Kultury270.69KBpdfPobierzpdf
- umowa dla inspektora nadzoru211.34KBpdfPobierzpdf
- Wzór wykaz osób140.23KBdocxPobierzdocx
- Wzór wykazu wykonanych usług144.95KBdocxPobierzdocx
- formularz ofertowy wł122.5KBdocPobierzdoc
- Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia144.53KBdocxPobierzdocx
- informacja dot. oświadczenia88.51KBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi na pytania 03.11.114.28KBpdfPobierzpdf
- 2 odpowiedzi 04.11112.22KBpdfPobierzpdf
- informacja z otwarcia ofert220.6KBpdfPobierzpdf
- wyniki wł208.8KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.