Zapytanie ofertowe: usługa zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na odśnieżanie dróg gminnych w Gminie Lubomierz na sezon 2022/2023. Tryb: zapytanie ofertowe (art. 275 pkt 1 PZP). Przedmiot obejmuje utrzymanie dróg w mieście i na terenie gminy (wykazy w załącznikach). Termin publikacji: 14.10.2022. Brak informacji o wartości zamówienia i terminie składania ofert w dostarczonym tekście.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na dostawy pn: Zakup i dostawa komputerów i wyposażenia dla Gminy Lubomierz w ramach EFRR POPC na lata 2014-2020, pakiet REACTA-UE dotycząca realizacji projektu grantowego „Cyfrowa Gmina"
Zapytanie ofertowe: usługa pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w związku z planowaną w roku 2022 -2023 realizacją zadania „Modernizacja energetyczna budynku Lubomierskiego Centrum Kultury w Lubomierzu”.
zapytanie ofertowe odśnieżanie 22-23
220.12
KB
Pobierz
zal nr 1 wzor oferty
71
KB
doc
Pobierz
zal nr 2 wykaz ul miasto
57
KB
doc
Pobierz
zal nr 3 wykaz drog
87.5
KB
doc
Pobierz
zal nr 4 zasadypk
59
KB
doc
Pobierz
zal nr 5 wykaz sprzetu
34
KB
doc
Pobierz
zal nr 6 oswiadczenie
36.5
KB
doc
Pobierz
wzór umowy
102.3
KB
Pobierz
obowiazek informacyjny do zapytania
28.5
KB
doc
Pobierz
informacja o złozonych ofertach na sezon 22-23
140.76
KB
Pobierz
wyniki 22-23
153.83
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
14 października 2022 14:10
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
362
28 października 2022 14:03
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_2223.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
25 października 2022 12:39
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_o_zlozonych_ofertach_na_sezon_2223.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 października 2022 14:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [obowiazek_informacyjny_do_zapytania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
14 października 2022 14:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wzor_umowy.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 października 2022 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_6_oswiadczenie.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 października 2022 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_5_wykaz_sprzetu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 października 2022 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_4_zasadypk.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 października 2022 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_wykaz_drog.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 października 2022 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_wykaz_ul_miasto.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 października 2022 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_1_wzor_oferty.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 października 2022 14:10
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_odsniezanie_2223.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 października 2022 14:10
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych (odśnieżanie)
Odśnieżanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Lubomierz na sezon zimowy 2022/2023.
Dokumenty (11)
- zapytanie ofertowe odśnieżanie 22-23220.12KBpdfPobierzpdf
- zal nr 1 wzor oferty71KBdocPobierzdoc
- zal nr 2 wykaz ul miasto57KBdocPobierzdoc
- zal nr 3 wykaz drog87.5KBdocPobierzdoc
- zal nr 4 zasadypk59KBdocPobierzdoc
- zal nr 5 wykaz sprzetu34KBdocPobierzdoc
- zal nr 6 oswiadczenie36.5KBdocPobierzdoc
- wzór umowy102.3KBpdfPobierzpdf
- obowiazek informacyjny do zapytania28.5KBdocPobierzdoc
- informacja o złozonych ofertach na sezon 22-23140.76KBpdfPobierzpdf
- wyniki 22-23153.83KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.