Zimowe utrzymanie dróg gminnych w Lubomierzu (2022/2023)
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało UNIEWAŻNIONE (plik uniewaznienie.pdf). Zamówienie dotyczyło zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Lubomierz w okresie 01.12.2022–31.03.2023. Postępowanie zakończyło się niepowodzeniem, więc nie można złożyć oferty.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...
plan zamówień publicznych - 9 zmiana
zapytanie ofertowe na usługę zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz w okresie od 01 grudnia 2022 r., do 31 marca 2023 r. z podziałem na części
SWZ sprzet komput - BIP
546.26
KB
Pobierz
ogłoszenie o zamówieniu
144.41
KB
Pobierz
Załacznik nr 2 do SWZ-
158.64
KB
docx
Pobierz
zał 1 wzor oferty
82.74
KB
docx
Pobierz
Zał nr 3 wzór umowy
145
KB
doc
Pobierz
zał nr 4
76.72
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
96
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ wł - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
103.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
130
KB
doc
Pobierz
Załącznik 10 oddanie zasobów
76.78
KB
docx
Pobierz
Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa
117.63
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 12 do SWZ - ID postępowania
128.73
KB
docx
Pobierz
zmiana ogłoszenia termin
37.58
KB
Pobierz
Zmiana SIWZ termin
185.55
KB
Pobierz
odpowiedzi. 1
127.91
KB
Pobierz
2 Zmiana SIWZ termin
187.44
KB
Pobierz
2 Zmiana SIWZ termin
37.57
KB
Pobierz
odpowiedzi. 2
113.57
KB
Pobierz
Poprawiony Załacznik nr 2 do SWZ - 16 licencji -
158.69
KB
docx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
141.1
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
182.92
KB
Pobierz
unieważnienie
232.2
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
28 września 2022 14:23
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
349
19 października 2022 12:56
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 października 2022 13:30
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 października 2022 12:29
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
13 października 2022 11:10
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [poprawiony_zalacznik_nr_2_do_swz__16_licencji_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
13 października 2022 11:10
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_2_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
13 października 2022 11:10
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [2_zmiana_ogloszenia_termin_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
13 października 2022 11:08
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [2_zmiana_siwz_termin_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 października 2022 11:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi_1_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 października 2022 13:35
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_siwz_termin_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 października 2022 13:35
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_ogloszenia_termin.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_12_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz_wl__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczen ia_z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_4.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_wzor_umowy_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:27
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:27
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_2_do_swz.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:24
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [swz_sprzet_komput__bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:24
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:23
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 września 2022 14:23
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Lubomierz
Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych w okresie od 01.12.2022 do 31.03.2023.
Dokumenty (22)
- SWZ sprzet komput - BIP546.26KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o zamówieniu144.41KBpdfPobierzpdf
- Załacznik nr 2 do SWZ-158.64KBdocxPobierzdocx
- zał 1 wzor oferty82.74KBdocxPobierzdocx
- Zał nr 3 wzór umowy145KBdocPobierzdoc
- zał nr 476.72KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu96KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ wł - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania103.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej130KBdocPobierzdoc
- Załącznik 10 oddanie zasobów76.78KBdocxPobierzdocx
- Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa117.63KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 12 do SWZ - ID postępowania128.73KBdocxPobierzdocx
- zmiana ogłoszenia termin37.58KBpdfPobierzpdf
- Zmiana SIWZ termin185.55KBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi. 1127.91KBpdfPobierzpdf
- 2 Zmiana SIWZ termin187.44KBpdfPobierzpdf
- 2 Zmiana SIWZ termin37.57KBpdfPobierzpdf
- odpowiedzi. 2113.57KBpdfPobierzpdf
- Poprawiony Załacznik nr 2 do SWZ - 16 licencji -158.69KBdocxPobierzdocx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia141.1KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp182.92KBpdfPobierzpdf
- unieważnienie232.2KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.