Modernizacja Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomierzu

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Lubomierz
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie o roboty budowlane (modernizacja biblioteki) w trybie art. 275 pkt 1 Pzp. Ogłoszenie z 27.09.2022. Brak szczegółów technicznych i cenowych w dostarczonym tekście (załączniki puste). Wymagane sprawdzenie pełnych dokumentów w BIP.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości...

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Modernizacja Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomierzu

plan zamówień publicznych - 9 zmiana

Ogłoszenie i regulamin.

994.69

KB

pdf

Pobierz

Zmiana terminu przetargu.

150.98

KB

pdf

Pobierz

Informacja o wyniku przetargu

319.07

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

27 września 2022 13:29

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Monika Gaweł

Ilość wyświetleń:

413

06 grudnia 2022 11:03

(

Beata Grala

) - Dodanie załącznika [informacja.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

04 października 2022 08:49

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [doc02803820221004070459.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

27 września 2022 13:30

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [doc02793920220927095209.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

27 września 2022 13:29

(

Monika Gaweł

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Modernizacja Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomierzu

    Roboty budowlane polegające na modernizacji budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomierzu.

Dokumenty (3)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Modernizacja Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomierzu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne