Modernizacja Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zakończone (wyniki opublikowane 24.10.2022). Termin składania ofert minął (zmiana terminu z 06.10.2022). Zamówienie dotyczyło modernizacji biblioteki w Lubomierzu. Nie ma możliwości złożenia oferty.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...
plan zamówień 8 zmiana
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości niezabudowanej położonej w Chmieleniu, stanowiącej działkę nr 988/5
Zadanie: „Modernizacja Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomierzu”
Link do dokumentacji do pobrania:
[link dostępny w aplikacji]
ogłoszenie o zamówieniu
150.3
KB
Pobierz
SIWZ na BIP
398.33
KB
Pobierz
zal 1 wzor oferty (1)
29.98
KB
docx
Pobierz
Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane BIP
62.4
KB
docx
Pobierz
Zał 4 oświadczenie Wykonawców
15.96
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
35
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
43
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
33
KB
doc
Pobierz
Załącznik 8 wykaz osób
28.28
KB
docx
Pobierz
Załącznik 9 oddanie zasobów
15.77
KB
docx
Pobierz
Zal 10 do SWZ wzór pełnomocnictwa
17.79
KB
docx
Pobierz
Zal 11 karta gwarancyjna
25.6
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 12 do SWZ - ID postępowania
29.85
KB
docx
Pobierz
lilnk do dokumentacji
14.39
KB
docx
Pobierz
zmiana ogłoszenia termin
37.66
KB
Pobierz
Zmiana SIWZ termin
184.76
KB
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
118.35
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.ust. 5
166.45
KB
Pobierz
wyniki BIP
241.93
KB
Pobierz
ogłoszenie o wynikach
70.43
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
23 września 2022 14:06
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
599
01 grudnia 2022 09:25
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wynikach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 października 2022 11:02
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
13 października 2022 14:14
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ustust_5.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
13 października 2022 12:45
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 października 2022 14:34
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_siwz_termin_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 października 2022 14:33
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zmiana_ogloszenia_termin.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:14
(
Magdalena Szymańska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [lilnk_do_dokumentacji.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_12_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_11_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_10_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:12
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane_bip.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_1.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:11
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [siwz_na_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:08
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2022 14:06
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomierzu
Roboty budowlane/modernizacyjne w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomierzu.
Dokumenty (20)
- ogłoszenie o zamówieniu150.3KBpdfPobierzpdf
- SIWZ na BIP398.33KBpdfPobierzpdf
- zal 1 wzor oferty (1)29.98KBdocxPobierzdocx
- Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane BIP62.4KBdocxPobierzdocx
- Zał 4 oświadczenie Wykonawców15.96KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu35KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania43KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej33KBdocPobierzdoc
- Załącznik 8 wykaz osób28.28KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 9 oddanie zasobów15.77KBdocxPobierzdocx
- Zal 10 do SWZ wzór pełnomocnictwa17.79KBdocxPobierzdocx
- Zal 11 karta gwarancyjna25.6KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 12 do SWZ - ID postępowania29.85KBdocxPobierzdocx
- lilnk do dokumentacji14.39KBdocxPobierzdocx
- zmiana ogłoszenia termin37.66KBpdfPobierzpdf
- Zmiana SIWZ termin184.76KBpdfPobierzpdf
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia118.35KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.ust. 5166.45KBpdfPobierzpdf
- wyniki BIP241.93KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o wynikach70.43KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.