Zakup i dostawa 134 sztuk myszy komputerowych bezprzewodowych

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na dostawę 134 myszy bezprzewodowych. Tryb: zapytanie ofertowe (art. 275 pkt 1 PZP). Termin składania ofert: 18 sierpnia 2022 r. (godz. 12:00). Wartość szacunkowa: 188,25 zł. Zamówienie ma charakter mały, poniżej progów unijnych.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Zapytanie ofertowe: zakup i dostawa 134 sztuk mysz komputerowych bezprzewodowych w...

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości niezabudowanej położonej w Chmieleniu, stanowiącej działkę nr 988/5

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Modernizacja energetyczna budynku Lubomierskiego Centrum Kultury w Lubomierzu

zapytanie ofertowe myszki

188.25

KB

pdf

Pobierz

formularz ofertowy

69

KB

doc

Pobierz

Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe

51

KB

doc

Pobierz

Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania

69

KB

doc

Pobierz

wyniki

158.54

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

28 lipca 2022 08:41

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Szymańska

Ilość wyświetleń:

439

19 sierpnia 2022 08:03

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [wyniki_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

28 lipca 2022 08:46

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

28 lipca 2022 08:46

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

28 lipca 2022 08:46

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

28 lipca 2022 08:45

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_myszki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

28 lipca 2022 08:41

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Zakup i dostawa 134 sztuk myszy komputerowych bezprzewodowych

    Dostawa 134 sztuk myszy komputerowych bezprzewodowych.

Dokumenty (5)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Zakup i dostawa 134 sztuk myszy komputerowych bezprzewodowych — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne