Budowa skateparku w Lubomierzu

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Lubomierz
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie o roboty budowlane pn. Budowa skateparku w Lubomierzu. Tryb: art. 275 pkt 1 (podstawowy, bez negocjacji, poniżej progów unijnych). Data publikacji w BIP: 25.07.2022. Brak szczegółów technicznych, wartości i terminów w dostarczonym fragmencie strony.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości...

postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Budowa skateparku w Lubomierzu

Zapytanie ofertowe: zakup i dostawa 134 sztuk mysz komputerowych bezprzewodowych w ramach projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

Ogłoszenie i regulamin.

1005.02

KB

pdf

Pobierz

Informacja o wynikach przetargu

305.06

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

25 lipca 2022 08:46

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Monika Gaweł

Ilość wyświetleń:

452

30 sierpnia 2022 08:49

(

Beata Grala

) - Dodanie załącznika [doc01878120220830065612.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

25 lipca 2022 08:46

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [doc02684420220725065803.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

25 lipca 2022 08:46

(

Monika Gaweł

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Budowa skateparku w Lubomierzu

    Roboty budowlane polegające na budowie skateparku w miejscowości Lubomierz.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Budowa skateparku w Lubomierzu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne