Modernizacja energetyczna LCK oraz przebudowa Domu Opatki w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zakończone (wyniki opublikowane 10.08.2022). Dotyczyło dwóch odrębnych zamówień na roboty budowlane w Lubomierzu: modernizacji energetycznej Lubomierskiego Centrum Kultury oraz przebudowy byłego Domu Opatki (etap 1). Tryb podstawowy bez negocjacji, wartość poniżej progów unijnych. Termin składania ofert minął w lipcu 2022 r.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Modernizacja energetyczna budynku Lubomierskiego Centrum Kultury w Lubomierzu
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Przebudowa budynku byłego Domu Opatki wraz z Zespołem Klasztornym w Lubomierzu oraz zagospodarowanie terenu w tym parku przyklasztornego - etap 1”
SIWZ na BIP Pokrzywnik 3
441.63
KB
Pobierz
ogłoszenie
155.48
KB
Pobierz
zal 1 wzor oferty (1)
29.92
KB
docx
Pobierz
Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane BIP
353.42
KB
Pobierz
Zał 4 oświadczenie Wykonawców
15.83
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
34.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
42.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
33
KB
doc
Pobierz
Załącznik 8 wykaz robót
28.53
KB
docx
Pobierz
Załącznik 9 wykaz osób
28.34
KB
docx
Pobierz
Załącznik 10 oddanie zasobów
15.82
KB
docx
Pobierz
Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa
17.77
KB
docx
Pobierz
Zal 12 karta gwarancyjna
25.73
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania
29.68
KB
docx
Pobierz
Opis robót Pokrzywnik 21
2.55
MB
Pobierz
Przedmiar Pokrzywnik poprawiony
2.29
MB
Pobierz
Przedmiar eksel
21.15
KB
xlsx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
119.87
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
166.16
KB
Pobierz
wyniki BIP
167.34
KB
Pobierz
ogłoszenie o wynikach
69.32
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
14 lipca 2022 15:01
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magda Szymanowska
Ilość wyświetleń:
390
05 września 2022 15:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wynikach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 sierpnia 2022 09:22
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki__bip_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 lipca 2022 14:00
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
29 lipca 2022 12:10
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:05
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [przedmiar_eksel.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:05
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [przedmiar_pokrzywnik_poprawiony_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:04
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [opis_robot_pokrzywnik_21.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:03
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_13_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:02
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_12_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:02
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:02
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:02
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:02
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_robot.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:02
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:02
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:02
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:01
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:01
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:01
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_1.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:01
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:01
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [siwz_na_bip_pokrzywnik_3.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 15:01
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Roboty budowlane: Modernizacja energetyczna LCK oraz przebudowa Domu Opatki
Zamówienie na roboty budowlane obejmujące modernizację energetyczną budynku LCK oraz przebudowę byłego Domu Opatki z zagospodarowaniem terenu (etap 1).
Dokumenty (21)
- SIWZ na BIP Pokrzywnik 3441.63KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie155.48KBpdfPobierzpdf
- zal 1 wzor oferty (1)29.92KBdocxPobierzdocx
- Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane BIP353.42KBpdfPobierzpdf
- Zał 4 oświadczenie Wykonawców15.83KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu34.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania42.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej33KBdocPobierzdoc
- Załącznik 8 wykaz robót28.53KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 9 wykaz osób28.34KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 10 oddanie zasobów15.82KBdocxPobierzdocx
- Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa17.77KBdocxPobierzdocx
- Zal 12 karta gwarancyjna25.73KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania29.68KBdocxPobierzdocx
- Opis robót Pokrzywnik 212.55MBpdfPobierzpdf
- Przedmiar Pokrzywnik poprawiony2.29MBpdfPobierzpdf
- Przedmiar eksel21.15KBxlsxPobierzxlsx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia119.87KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp166.16KBpdfPobierzpdf
- wyniki BIP167.34KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o wynikach69.32KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.