Remont dachu świetlicy wiejskiej w Pokrzywniku

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Pokrzywnik
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie zostało UNIEWAŻNIONE (załącznik 'ogłoszenie_o_uniewaznieniu_posepowania.pdf'). Zamówienie dotyczyło remontu dachu świetlicy wiejskiej w Pokrzywniku. Nie można złożyć oferty w unieważnionym postępowaniu.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...

zapytanie ofertowe: zakup i dostawa Microsoft 365 Personal PL z licencją na rok z możliwością przedłużenia dla 134 użytkowników w ramach projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Remont dachu swietlicy wiejskiej w Pokrzywniku

Link do dokumentacji:

[link dostępny w aplikacji]

ogłoszenie o zamówieniu

160.63

KB

pdf

Pobierz

SIWZ na BIP

409.93

KB

pdf

Pobierz

Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane BIP

392.36

KB

pdf

Pobierz

Zał 4 oświadczenie Wykonawców

135.36

KB

docx

Pobierz

Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu

123.5

KB

doc

Pobierz

Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania

132.5

KB

doc

Pobierz

Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej

122

KB

doc

Pobierz

Załącznik 8 wykaz robót

117.38

KB

docx

Pobierz

Załącznik 9 wykaz osób

117.18

KB

docx

Pobierz

Załącznik 10 oddanie zasobów

104.66

KB

docx

Pobierz

Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa

106.64

KB

docx

Pobierz

Zal 12 karta gwarancyjna

114.44

KB

docx

Pobierz

Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania

118.63

KB

docx

Pobierz

zal 1 wzor oferty (1)

118.81

KB

docx

Pobierz

lilnk do dokumentacji

12.47

KB

docx

Pobierz

decyzja Starosty

983.23

KB

pdf

Pobierz

decyzja WKZ potwierdzona

1.17

MB

pdf

Pobierz

Kwota przeznaczona na realizację zamówienia

134.09

KB

pdf

Pobierz

Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp

181.42

KB

pdf

Pobierz

unieważnienie

177.03

KB

pdf

Pobierz

ogłoszenie o unieważnieniu posępowania

57.49

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

13 lipca 2022 08:58

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magda Szymanowska

Ilość wyświetleń:

440

05 września 2022 15:31

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_uniewaznieniu_posepowania.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

17 sierpnia 2022 08:59

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [uniewaznienie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 lipca 2022 14:00

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

29 lipca 2022 12:08

(

Magdalena Szymańska

) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 12:38

(

Magda Szymanowska

) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 12:36

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [decyzja_wkz_potwierdzona.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 12:36

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [decyzja_starosty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 12:35

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [lilnk_do_dokumentacji.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:17

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_1.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:03

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_13_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:03

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_12_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:03

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:03

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:03

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:03

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_robot.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:03

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:02

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:02

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:02

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 10:02

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 09:06

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [siwz_na_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 09:00

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

13 lipca 2022 08:58

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Remont dachu świetlicy wiejskiej w Pokrzywniku

    Roboty budowlane polegające na remoncie dachu świetlicy wiejskiej w miejscowości Pokrzywnik.

Dokumenty (21)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Remont dachu świetlicy wiejskiej w Pokrzywniku — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne