Zakup i dostawa Microsoft 365 Personal PL z licencją na rok
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na zakup licencji Microsoft 365 Personal PL (rok). Tryb art. 275 pkt 1 PZP. Zamówienie ma charakter dostaw. Termin składania ofert nie został podany w treści strony (brak załączników). Wymagane oświadczenie o wykluczeniu.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe: zakup i dostawa Microsoft 365 Personal PL z licencją na rok z...
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na usługi w zakresie zadania pn:„Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2022/2023 do 23.06.2023r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych”
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Modernizacja energetyczna budynku Lubomierskiego Centrum Kultury w Lubomierzu
zapytanie ofertowe licencje
183.72
KB
Pobierz
formularz ofertowy
68.5
KB
doc
Pobierz
Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
69
KB
doc
Pobierz
Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe
51
KB
doc
Pobierz
wyniki
137.12
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
11 lipca 2022 13:13
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magda Szymanowska
Ilość wyświetleń:
341
20 lipca 2022 13:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 lipca 2022 13:16
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [wyniki_.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 lipca 2022 11:28
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
20 lipca 2022 11:28
(
Magdalena Szymańska
) - Usunięcie załącznika [wyniki_.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 lipca 2022 10:09
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 13:21
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 13:21
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 13:21
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 13:21
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_licencje.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 13:21
(
Magda Szymanowska
) - Usunięcie załącznika [zapytanie_ofertowe_licencje.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 13:14
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 13:14
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 13:14
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 13:13
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_licencje.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 13:13
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa Microsoft 365 Personal PL z licencją na rok
Dostawa licencji oprogramowania Microsoft 365 Personal na okres 12 miesięcy.
Dokumenty (5)
- zapytanie ofertowe licencje183.72KBpdfPobierzpdf
- formularz ofertowy68.5KBdocPobierzdoc
- Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania69KBdocPobierzdoc
- Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe51KBdocPobierzdoc
- wyniki137.12KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.