Zakup i dostawa Microsoft 365 Personal PL z licencją na rok dla 134 użytkowników
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę licencji Microsoft 365 Personal PL na 1 rok dla 134 użytkowników w ramach projektu grantowego. Tryb art. 275 pkt 1 Pzp. Termin składania ofert upłynął 11 lipca 2022 r. Postępowanie zakończone, wyniki opublikowane 5 września 2022 r.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości...
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie zbycia nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie Pokrzywnika działka nr 53/2.
zapytanie ofertowe: zakup i dostawa Microsoft 365 Personal PL z licencją na rok z możliwością przedłużenia dla 134 użytkowników w ramach projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”
Uwaga: Uzupełniono o załącznik nr 6 (wcześniej zamieszczony odnosił się do innego postępowania).
SWZ BIP
488.28
KB
Pobierz
zał 1 wzor oferty
32.16
KB
docx
Pobierz
Zal 2 do SWZ wzór pełnomocnictwa
17.7
KB
docx
Pobierz
ogłoszenie o zamówieniu
152.79
KB
Pobierz
zał nr 3 projekt umowy
91.5
KB
doc
Pobierz
Zał 4 oświadczenie Wykonawców
16.05
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
36.5
KB
doc
Pobierz
wł Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
132.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
34
KB
doc
Pobierz
Załącznik 8 wykaz taboru
28.63
KB
docx
Pobierz
zał 9 zobowiązanie
15.9
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 10 do SWZ - ID postępowania
28.72
KB
docx
Pobierz
zał nr 6 - do tego postępowania
42.5
KB
doc
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
123.78
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
165.11
KB
Pobierz
wyniki
146.82
KB
Pobierz
ogłoszenie o wynikach
72.91
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
11 lipca 2022 11:25
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magda Szymanowska
Ilość wyświetleń:
329
05 września 2022 15:07
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_wynikach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
08 sierpnia 2022 14:06
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [wyniki_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 lipca 2022 14:55
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
20 lipca 2022 12:57
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 12:42
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 12:35
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania_2.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 12:30
(
Magda Szymanowska
) - Usunięcie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 lipca 2022 12:29
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:15
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:15
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:15
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:15
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:15
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:15
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:15
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:15
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:14
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:14
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:14
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:14
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:14
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:14
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:14
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [swz__bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 12:13
(
Magda Szymanowska
) - Usunięcie załącznika [swz__bip.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:44
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_10_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:44
(
Magda Szymanowska
) - Usunięcie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:44
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [wl_zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczen ia_z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:44
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_9_zobowiazanie.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:44
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_taboru.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:44
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:44
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:43
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:43
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:43
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_projekt_umowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:43
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_zamowieniu.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:26
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_2_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:26
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:26
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [swz__bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 11:25
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa Microsoft 365 Personal PL z licencją na rok z możliwością przedłużenia dla 134 użytkowników
Dostawa licencji oprogramowania Microsoft 365 Personal PL na okres 1 roku dla 134 użytkowników w ramach projektu grantowego.
Dokumenty (17)
- SWZ BIP488.28KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzor oferty32.16KBdocxPobierzdocx
- Zal 2 do SWZ wzór pełnomocnictwa17.7KBdocxPobierzdocx
- ogłoszenie o zamówieniu152.79KBpdfPobierzpdf
- zał nr 3 projekt umowy91.5KBdocPobierzdoc
- Zał 4 oświadczenie Wykonawców16.05KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu36.5KBdocPobierzdoc
- wł Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania132.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej34KBdocPobierzdoc
- Załącznik 8 wykaz taboru28.63KBdocxPobierzdocx
- zał 9 zobowiązanie15.9KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 10 do SWZ - ID postępowania28.72KBdocxPobierzdocx
- zał nr 6 - do tego postępowania42.5KBdocPobierzdoc
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia123.78KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp165.11KBpdfPobierzpdf
- wyniki146.82KBpdfPobierzpdf
- ogłoszenie o wynikach72.91KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.