Przebudowa ulic Majowej, Stogryna i Edukacji Narodowej oraz dowóz dzieci
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz (ulice Majowej, Stogryna, Edukacji Narodowej)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Strona zamawiającego zawiera dwa różne postępowania: roboty budowlane (przebudowa ulic) oraz usługi (dowóz dzieci). Brak szczegółów w treści strony. Załączniki (ogłoszenie, regulamin) są oznaczone jako '(brak załączników)', co uniemożliwia weryfikację terminów, wartości i wymagań. Analiza oparta wyłącznie na nagłówkach.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie zbycia nieruchomości...
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Przebudowa ulic Majowej z zapleczem, Stogryna i Edukacji Narodowej wraz z infrastrukturą w formule zaprojektuj i wybuduj. Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na usługi w zakresie zadania pn:„Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2022/2023 do 23.06.2023r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych”
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie zbycia nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie Pokrzywnika działka nr 53/2.
496.25
KB
Pobierz
Regulamin
435.67
KB
Pobierz
Informacja o wyniku
250.04
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
11 lipca 2022 10:53
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Rozum
Ilość wyświetleń:
412
07 grudnia 2022 09:47
(
Beata Grala
) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyniku.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 10:53
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie załącznika [regulamin_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
11 lipca 2022 10:53
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie załącznika [ogloszenie_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
11 lipca 2022 10:53
(
Magdalena Rozum
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa ulic Majowej, Stogryna i Edukacji Narodowej wraz z infrastrukturą (zaprojektuj i wybuduj)
Roboty budowlane polegające na przebudowie wybranych ulic w formule zaprojektuj i wybuduj.
Dokumenty (3)
- Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie zbycia nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie Pokrzywnika działka nr…pdf
- Regulamin435.67KBpdfPobierzpdf
- Informacja o wyniku250.04KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.