Przebudowa ulic Majowej, Stogryna i Edukacji Narodowej w Pokrzywniku (zaprojektuj i wybuduj)

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Pokrzywnik (ulice Majowej, Stogryna i Edukacji Narodowej)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie zostało UNIEWAŻNIONE (plik uniewaznienie.pdf z 14.07.2022). Przedmiotem była przebudowa ulic w formule zaprojektuj i wybuduj, współfinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład. Zamówienie dotyczyło robót budowlanych w Pokrzywniku. Ze względu na unieważnienie, składanie ofert nie jest możliwe.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...

zapytanie ofertowe: zakup i dostawa Microsoft Office Standard z licencją dożywotnią wersja cyfrowa - dla 134 użytkowników w ramach projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR"

postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Przebudowa ulic Majowej z zapleczem, Stogryna i Edukacji Narodowej wraz z infrastrukturą w formule zaprojektuj i wybuduj. Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

zal 1 wzor oferty (1)

29.93

KB

docx

Pobierz

ogłoszenie

155.47

KB

pdf

Pobierz

SIWZ na BIP Pokrzywnik

445.44

KB

pdf

Pobierz

Zał 4 oświadczenie Wykonawców

15.83

KB

docx

Pobierz

Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu

34.5

KB

doc

Pobierz

Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania

42.5

KB

doc

Pobierz

Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej

33

KB

doc

Pobierz

Załącznik 8 wykaz robót

28.53

KB

docx

Pobierz

Załącznik 9 wykaz osób

28.34

KB

docx

Pobierz

Załącznik 10 oddanie zasobów

15.82

KB

docx

Pobierz

Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa

17.77

KB

docx

Pobierz

Zal 12 karta gwarancyjna

25.73

KB

docx

Pobierz

Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania

29.77

KB

docx

Pobierz

Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane BIP

353.42

KB

pdf

Pobierz

Opis robót Pokrzywnik 21

2.55

MB

pdf

Pobierz

Przedmiar Pokrzywnik poprawiony

2.29

MB

pdf

Pobierz

Przedmiar eksel

21.15

KB

xlsx

Pobierz

Kwota przeznaczona na realizację zamówienia

121.82

KB

pdf

Pobierz

Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp

164.53

KB

pdf

Pobierz

unieważnienie

190.1

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

29 czerwca 2022 13:57

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magda Szymanowska

Ilość wyświetleń:

313

14 lipca 2022 14:30

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [uniewaznienie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

14 lipca 2022 13:55

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

14 lipca 2022 12:47

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

29 czerwca 2022 14:03

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [przedmiar_eksel.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 14:03

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [przedmiar_pokrzywnik_poprawiony_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 14:03

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [opis_robot_pokrzywnik_21.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 14:01

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 14:00

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_13_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:59

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_12_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:59

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:59

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:59

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:59

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_robot.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:59

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:59

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:59

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:59

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:58

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [siwz_na_bip_pokrzywnik_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:58

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:58

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_1.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

29 czerwca 2022 13:57

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Przebudowa ulic Majowej, Stogryna i Edukacji Narodowej wraz z infrastrukturą

    Roboty budowlane w formule zaprojektuj i wybuduj obejmujące przebudowę trzech ulic w Pokrzywniku.

Dokumenty (20)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Przebudowa ulic Majowej, Stogryna i Edukacji Narodowej w Pokrzywniku (zaprojektuj i wybuduj) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne