Zakup i dostawa Microsoft Office Standard z licencją dożywotnią
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało UNIEWAŻNIONE (plik uniewaznienie_postepowania_.pdf). Przedmiotem było zapytanie ofertowe na zakup licencji Microsoft Office Standard. Tryb: art. 275 pkt 1 PZP. Termin składania ofert minął lub postępowanie zostało wstrzymane. Nie zaleca się składania oferty.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe: zakup i dostawa Microsoft Office Standard z licencją dożywotnią...
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na usługi w zakresie zadania pn: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 30.11.2022r.”
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Remont dachu swietlicy wiejskiej w Pokrzywniku
zapytanie ofertowe licencje
183.37
KB
Pobierz
formularz ofertowy
68.5
KB
doc
Pobierz
Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe
51
KB
doc
Pobierz
Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
69
KB
doc
Pobierz
odpowiedzi 1
127.06
KB
Pobierz
uniewaznienie postepowania
130.88
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
14 czerwca 2022 11:08
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magda Szymanowska
Ilość wyświetleń:
418
11 lipca 2022 12:27
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_postepowania_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
20 czerwca 2022 15:18
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 czerwca 2022 11:13
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
więcej »
14 czerwca 2022 11:13
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
14 czerwca 2022 11:13
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
14 czerwca 2022 11:13
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_licencje.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 czerwca 2022 11:13
(
Magda Szymanowska
) - Usunięcie załącznika [zapytanie_ofertowe_licencje.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 czerwca 2022 11:09
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 czerwca 2022 11:09
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 czerwca 2022 11:09
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_licencje.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 czerwca 2022 11:08
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 czerwca 2022 11:08
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa Microsoft Office Standard z licencją dożywotnią
Dostawa licencji oprogramowania Microsoft Office Standard na zasadach dożywotnich.
Dokumenty (6)
- zapytanie ofertowe licencje183.37KBpdfPobierzpdf
- formularz ofertowy68.5KBdocPobierzdoc
- Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe51KBdocPobierzdoc
- Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania69KBdocPobierzdoc
- odpowiedzi 1127.06KBpdfPobierzpdf
- uniewaznienie postepowania130.88KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.