Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych w gminie Lubomierz
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- gmina i miasto Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi ekologiczne: odbiór, transport i zagospodarowanie ok. 700 Mg odpadów komunalnych z terenu gminy Lubomierz do 30.11.2022 r. Wartość szacunkowa powyżej 130 tys. zł netto. Kluczowe kryterium to cena (60%), drugie to akcja promocyjna w szkołach (40%). Wymagane doświadczenie i zdolności finansowe.
Kluczowe wymagania
- Ważne zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie gospodarki odpadami
- Doświadczenie: min. 1 umowa na odbiór odpadów o wartości min. 130 tys. zł w ostatnich 3 latach
- Zdolność finansowa: obrót min. 130 tys. zł w ostatnich 3 latach
- Wadium: 3% wartości zamówienia
- Brak podstaw do wykluczenia z postępowania
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości...
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/19 o powierzchni 0.0956 ha.
zapytanie ofertowe: zakup i dostawa Microsoft Office Standard z licencją dożywotnią wersja cyfrowa - dla 134 użytkowników w ramach projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR"
ogłoszenie
156.32
KB
Pobierz
SWZ odpady do 30.11.22. BIP
366.66
KB
Pobierz
zał 1 wzor oferty
32.03
KB
docx
Pobierz
zał nr 2 OPZ
29.29
KB
docx
Pobierz
zał nr 3 umowa wzór
161
KB
doc
Pobierz
Zał 4 oświadczenie Wykonawców
16
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
36
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
38
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
30
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 8 do SWZ -Oświadczenie rejestr
30.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik 9 wykaz usług
29.55
KB
docx
Pobierz
Załącznik 10 wykaz osób
28.64
KB
docx
Pobierz
zał 11 zobowiązanie
15.89
KB
docx
Pobierz
zał 12 wzór pełnomcnictwa
17.77
KB
docx
Pobierz
zał nr 13
1.22
MB
Pobierz
zał. nr 13a regulamin
3.48
MB
Pobierz
Zał Nr 14 - WYKAZ NIERUCHOMOSCI
76
KB
xls
Pobierz
Zał Nr 14 - WYKAZ ULIC-LUBOMIERZ MIASTO
334
KB
xls
Pobierz
Załącznik nr 15 do SWZ -Oświadczenie rejestr
31.5
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 16 do SWZ - ID postępowania
28.66
KB
docx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
123.53
KB
Pobierz
Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp
165.2
KB
Pobierz
wyniki BIP
147.66
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
09 czerwca 2022 10:24
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magda Szymanowska
Ilość wyświetleń:
379
29 czerwca 2022 08:36
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [wyniki_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 czerwca 2022 13:40
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
22 czerwca 2022 13:13
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
09 czerwca 2022 10:58
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_16_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:57
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_15_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:56
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_14___wykaz_uliclubomierz_miasto.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:56
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_14___wykaz_nieruchomosci.xls] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:56
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_13a_regulamin.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:56
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_13.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:55
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_12_wzor_pelnomcnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:55
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_11_zobowiazanie.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:55
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:55
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_uslug.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:55
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_8_do_swz_oswiadczenie_rejestr.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:55
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:55
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:55
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:55
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:54
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_umowa__wzor.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:54
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_opz.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:54
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:54
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [swz__odpady_do_301122_bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:53
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:24
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu ok. 700 Mg odpadów komunalnych z terenu gminy Lubomierz.
Dokumenty (23)
- ogłoszenie156.32KBpdfPobierzpdf
- SWZ odpady do 30.11.22. BIP366.66KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzor oferty32.03KBdocxPobierzdocx
- zał nr 2 OPZ29.29KBdocxPobierzdocx
- zał nr 3 umowa wzór161KBdocPobierzdoc
- Zał 4 oświadczenie Wykonawców16KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu36KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania38KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej30KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 8 do SWZ -Oświadczenie rejestr30.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik 9 wykaz usług29.55KBdocxPobierzdocx
- Załącznik 10 wykaz osób28.64KBdocxPobierzdocx
- zał 11 zobowiązanie15.89KBdocxPobierzdocx
- zał 12 wzór pełnomcnictwa17.77KBdocxPobierzdocx
- zał nr 131.22MBpdfPobierzpdf
- zał. nr 13a regulamin3.48MBpdfPobierzpdf
- Zał Nr 14 - WYKAZ NIERUCHOMOSCI76KBxlsPobierzxls
- Zał Nr 14 - WYKAZ ULIC-LUBOMIERZ MIASTO334KBxlsPobierzxls
- Załącznik nr 15 do SWZ -Oświadczenie rejestr31.5KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 16 do SWZ - ID postępowania28.66KBdocxPobierzdocx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia123.53KBpdfPobierzpdf
- Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp165.2KBpdfPobierzpdf
- wyniki BIP147.66KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.