Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- gmina i miasto Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz. Termin realizacji do 30.11.2022. Postępowanie w trybie art. 275 pkt 1 ustawy PZP. Ogłoszenie z czerwca 2022 r.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa...
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/22 o powierzchni 0,1023 ha.
Postepowanie w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na usługi w zakresie zadania pn: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz do 30.11.2022r.”
Ogłoszenie i regulamin.
1
MB
Pobierz
Informacja o wyniku przetargu.
307.92
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
09 czerwca 2022 10:08
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
404
25 lipca 2022 08:48
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc02684220220725065702.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:08
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [18199.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:08
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa w zakresie zadania pn: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy i miasta Lubomierz.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie i regulamin.1MBpdfPobierzpdf
- Informacja o wyniku przetargu.307.92KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.