Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości w Lubomierzu
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego dwóch działek w Lubomierzu. Postępowanie dotyczy nieruchomości niezabudowanych o powierzchni ok. 0,09 ha każda. Termin składania ofert upłynął 9 czerwca 2022 r. Ogłoszenie opublikowane w BIP.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa...
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/20 o powierzchni 0,0933 ha.
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/19 o powierzchni 0.0956 ha.
Ogłoszenie i regulamin.
1.01
MB
Pobierz
Informacja o wyniku przetargu.
292.79
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
09 czerwca 2022 10:07
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
354
21 lipca 2022 09:09
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc02677320220721072111.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:38
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc02612420220609084016.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:38
(
Monika Gaweł
) - Usunięcie załącznika [18222.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
09 czerwca 2022 10:07
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [18222.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:07
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działek nr 18/20 i 18/19 w Lubomierzu
Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego dwóch działek niezabudowanych w Lubomierzu (0,0933 ha i 0,0956 ha).
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie i regulamin.1.01MBpdfPobierzpdf
- Informacja o wyniku przetargu.292.79KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.