Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki w Lubomierzu (3. przetarg)
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, obręb 2, działka nr 18/22
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej (działka 18/22, obręb 2 Lubomierz, pow. 0,1023 ha). Postępowanie ogłoszono 09.06.2022. Dokumenty: ogłoszenie i regulamin. Brak informacji o cenie wywoławczej, wadium czy terminie składania ofert w dostarczonym tekście.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa...
zmiana planu zamowówień publicznych wersja 6
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 2 Lubomierza - działka nr 18/22 o powierzchni 0,1023 ha.
Ogłoszenie i regulamin.
1.25
MB
Pobierz
Informacja o wyniku przetargu.
312.95
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
09 czerwca 2022 10:05
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Monika Gaweł
Ilość wyświetleń:
307
25 lipca 2022 08:49
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [doc02684320220725065726.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:06
(
Monika Gaweł
) - Dodanie załącznika [18200.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 czerwca 2022 10:05
(
Monika Gaweł
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości niezabudowanej w Lubomierzu
Nieruchomość niezabudowana, obręb 2 Lubomierz, działka nr 18/22, powierzchnia 0,1023 ha.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie i regulamin.1.25MBpdfPobierzpdf
- Informacja o wyniku przetargu.312.95KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.