Zakup i dostawa Microsoft Office 2021 Standard z licencją dożywotnią
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie zostało UNIEWAŻNIONE (plik uniewaznienie_postepowania_.pdf). Zamawiający zmienił opis przedmiotu i wydłużył termin do 13.06.2022, ostatecznie cofnął ofertę. Nie można złożyć oferty.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
zapytanie ofertowe: zakup i dostawa Microsoft Office 2021 Standard z licencją dożywotnią...
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Remont dachu swietlicy wiejskiej w Pokrzywniku
zmiana planu zamowówień publicznych wersja 6
Uwaga: Zamawiający zmienił opis przedmiotu zamówienia i wydłużył termin składania ofert do dnia 13.06.2022r. godz. 12.00
zapytanie ofertowe licencje
179.27
KB
Pobierz
formularz ofertowy
68
KB
doc
Pobierz
Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe
51
KB
doc
Pobierz
zmiana zapytania ofertowego
162.35
KB
Pobierz
formularz ofertowy poprawiony
68
KB
doc
Pobierz
odpowiedzi.1
126.09
KB
Pobierz
unieważnienie postępowania
129.54
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
01 czerwca 2022 13:09
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magda Szymanowska
Ilość wyświetleń:
429
13 czerwca 2022 15:09
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [uniewaznienie_postepowania_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 czerwca 2022 10:39
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [odpowiedzi1.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 czerwca 2022 14:56
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
07 czerwca 2022 14:56
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 czerwca 2022 14:55
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 czerwca 2022 14:54
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy_poprawiony.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
07 czerwca 2022 14:52
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zmiana_zapytania_ofertowego.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
01 czerwca 2022 13:10
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
01 czerwca 2022 13:10
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [formularz_ofertowy_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
01 czerwca 2022 13:10
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_licencje.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
01 czerwca 2022 13:09
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa Microsoft Office 2021 Standard z licencją dożywotnią
Dostawa oprogramowania biurowego Microsoft Office 2021 Standard wraz z licencją dożywotnią.
Dokumenty (7)
- zapytanie ofertowe licencje179.27KBpdfPobierzpdf
- formularz ofertowy68KBdocPobierzdoc
- Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe51KBdocPobierzdoc
- zmiana zapytania ofertowego162.35KBpdfPobierzpdf
- formularz ofertowy poprawiony68KBdocPobierzdoc
- odpowiedzi.1126.09KBpdfPobierzpdf
- unieważnienie postępowania129.54KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.