Modernizacja energetyczna budynku Lubomierskiego Centrum Kultury w Lubomierzu

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Lubomierz
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie zostało UNIEWAŻNIONE (plik uniewaznienie.pdf z 22.06.2022). Postępowanie dotyczyło modernizacji energetycznej LCK w Lubomierzu. Jako że przetarg został unieważniony, nie ma sensu składanie ofert. Data publikacji: 26.05.2022.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...

postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Modernizacja energetyczna budynku Lubomierskiego Centrum Kultury w Lubomierzu

zapytanie ofertowe: zakup i dostawa Microsoft Office 2021 Standard z licencją dożywotnią wersja cyfrowa - dla 134 użytkowników w ramach projektu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR"

ogłoszenie

154.72

KB

pdf

Pobierz

SIWZ na BIP Pokrzywnik

374.51

KB

pdf

Pobierz

zal 1 wzor oferty (1)

29.91

KB

docx

Pobierz

Zał 4 oświadczenie Wykonawców

15.83

KB

docx

Pobierz

Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu

35

KB

doc

Pobierz

Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania

42.5

KB

doc

Pobierz

Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej

33

KB

doc

Pobierz

Załącznik 8 wykaz robót

28.53

KB

docx

Pobierz

Załącznik 9 wykaz osób

28.34

KB

docx

Pobierz

Załącznik 10 oddanie zasobów

15.82

KB

docx

Pobierz

Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa

17.77

KB

docx

Pobierz

Zal 12 karta gwarancyjna

25.57

KB

docx

Pobierz

Załącznik nr 13 do SWZ - ID postępowania

29.77

KB

docx

Pobierz

Zal 3 do SWZ Umowa o roboty budowlane BIP

60.76

KB

docx

Pobierz

Opis robót Pokrzywnik 21

2.55

MB

pdf

Pobierz

Przedmiar Pokrzywnik poprawiony

2.29

MB

pdf

Pobierz

Przedmiar eksel

21.15

KB

xlsx

Pobierz

Kwota przeznaczona na realizację zamówienia

121.17

KB

pdf

Pobierz

Informacja z otwarcia ofert art. 222 ust.5 Pzp

162.92

KB

pdf

Pobierz

unieważnienie

185.18

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

26 maja 2022 09:57

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magda Szymanowska

Ilość wyświetleń:

389

22 czerwca 2022 09:22

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [uniewaznienie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

15 czerwca 2022 14:20

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert_art_222_ust5_pzp.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

15 czerwca 2022 13:00

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

30 maja 2022 08:48

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [przedmiar_eksel.xlsx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

30 maja 2022 08:48

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [przedmiar_pokrzywnik_poprawiony_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

30 maja 2022 08:48

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [opis_robot_pokrzywnik_21.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 13:21

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_3_do_swz_umowa_o_roboty_budowlane_bip.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 10:27

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_13_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 10:27

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_12_karta_gwarancyjna.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 10:27

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 10:27

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_10_oddanie_zasobow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 10:27

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_9_wykaz_osob.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 10:26

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_8_wykaz_robot.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 10:26

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 10:26

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 10:26

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 10:26

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_4_oswiadczenie_wykonawcow.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 09:58

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_1.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 09:58

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [siwz_na_bip_pokrzywnik_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 09:58

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

26 maja 2022 09:57

(

Magda Szymanowska

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Modernizacja energetyczna budynku Lubomierskiego Centrum Kultury

    Roboty budowlane polegające na modernizacji energetycznej budynku LCK w Lubomierzu.

Dokumenty (20)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Modernizacja energetyczna budynku Lubomierskiego Centrum Kultury w Lubomierzu — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne