Przebudowa Domu Opatki w Lubomierzu (etap 1)
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lubomierz, budynek byłego Domu Opatki wraz z Zespołem Klasztornym oraz park przyklasztorny
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane: przebudowa budynku byłego Domu Opatki i zagospodarowanie parku przyklasztornego w Lubomierzu (etap 1). Tryb podstawowy bez negocjacji, wartość poniżej progów unijnych. Data publikacji SWZ: 29.04.2022. Termin składania ofert: 17.05.2022 (godz. 11:52). Zamówienie wycofane/rozstrzygnięte (dostępne wyniki).
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie...
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Przebudowa budynku byłego Domu Opatki wraz z Zespołem Klasztornym w Lubomierzu oraz zagospodarowanie terenu w tym parku przyklasztornego - etap 1” Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwe
postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych na roboty budowlane pn: Przebudowa ulic Majowej z zapleczem, Stogryna i Edukacji Narodowej wraz z infrastrukturą w formule zaprojektuj i wybuduj. Zamówienie współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.
ogłoszenie
146.25
KB
Pobierz
SWZ - BIP
487.54
KB
Pobierz
zał 1 wzor oferty
30.7
KB
docx
Pobierz
Zał nr 2
25.55
KB
odt
Pobierz
zał nr 3 wzór umowy
27.45
KB
docx
Pobierz
zał nr 4
15.9
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
35
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania
37
KB
doc
Pobierz
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej
33
KB
doc
Pobierz
Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa
17.73
KB
docx
Pobierz
Załącznik nr 12 do SWZ - ID postępowania
28.83
KB
docx
Pobierz
Kwota przeznaczona na realizację zamówienia
120.59
KB
Pobierz
informacja z otwarcia ofert
163.08
KB
Pobierz
wyniki
148.47
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
29 kwietnia 2022 12:25
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magda Szymanowska
Ilość wyświetleń:
456
18 maja 2022 15:02
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
17 maja 2022 11:52
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [informacja_z_otwarcia_ofert.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
17 maja 2022 11:51
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [kwota_przeznaczona_na_realizacje_zamowienia.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
29 kwietnia 2022 12:55
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:55
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana kolejności załączników. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:55
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_11_do_swz_wzor_pelnomocnictwa.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:41
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_12_do_swz__id_postepowania.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:41
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_7_do_swz__oswiadczenie_o_przynaleznosci_lub_braku_do_tej _samej_grkapitalowej.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:41
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_6_do_swz__oswiadczenie_dotyczace_przeslanek_wykluczenia_ z_postepowania.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:41
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zalacznik_nr_5_do_swz_oswiadczenie_o_spelnianiu_warunkow_udzialu_w_po stepowaniu.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:41
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_4.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:40
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_3_wzor_umowy_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:40
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_1_wzor_oferty_.docx] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:39
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_nr_2_.odt] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:38
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [swz__bip.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:35
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
29 kwietnia 2022 12:25
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Przebudowa budynku byłego Domu Opatki wraz z Zespołem Klasztornym w Lubomierzu oraz zagospodarowanie terenu w tym parku przyklasztornego - etap 1
Roboty budowlane polegające na przebudowie zabytkowego budynku klasztornego oraz rewitalizacji przylegającego parku.
Dokumenty (13)
- ogłoszenie146.25KBpdfPobierzpdf
- SWZ - BIP487.54KBpdfPobierzpdf
- zał 1 wzor oferty30.7KBdocxPobierzdocx
- zał nr 3 wzór umowy27.45KBdocxPobierzdocx
- zał nr 415.9KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ -Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu35KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania37KBdocPobierzdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie o przynależności lub braku do tej samej gr.kapitałowej33KBdocPobierzdoc
- Zal 11 do SWZ wzór pełnomocnictwa17.73KBdocxPobierzdocx
- Załącznik nr 12 do SWZ - ID postępowania28.83KBdocxPobierzdocx
- Kwota przeznaczona na realizację zamówienia120.59KBpdfPobierzpdf
- informacja z otwarcia ofert163.08KBpdfPobierzpdf
- wyniki148.47KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.