Serwis i przeglądy urządzeń medycznych (defibrylatory, respiratory, pompy infuzyjne) dla SP ZOZ WSPR w Białymstoku

Zamawiający: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO W BIAŁYMSTOKU, Białystok

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Placówki powiatowe w woj. podlaskim: Białystok, Hajnówka, Siemiatycze, Sokółka, Bielsk Podlaski, Łapy, Mońki, Kleszczele, Korycin, Zabłudów, Michałowo, Brańsk, Dąbrowa Białostocka, Czarna Białostocka, Supraśl, Boćki, Krynki, Drohiczyn, Goniądz
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamówienie na okresowe przeglądy serwisowe urządzeń medycznych (Lucas, Lifepak, Corpuls, Zoll, pompy infuzyjne, respiratory) w 14 częściach. Realizacja w placówkach powiatowych na terenie woj. podlaskiego (Białystok, Hajnówka, Siemiatycze, Sokółka, Bielsk Podlaski, Łapy, Mońki). Wymagane ubezpieczenie OC min. 50 tys. zł i wykaz osób z odpowiednimi uprawnieniami. Termin realizacji do października/listopada 2026 r.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

EOP.334.10.26 Zapytanie ofertowe na usługę okresowych przeglądów serwisowych urządzeń medycznych 30 czerwca 2026 8 czerwca 2026 przez Ewelina Kruszewska Informacja o unieważnieniu pozostałe części [.pdf.243 KB] Informacja o unieważnieniu postępowania cz. 1 [.pdf.187 KB] Zapytanie ofertowe EOP.334.10.26 przeglądy sprzętów medycznych — 08.06.2026 [.pdf.531 KB] Edytowalne załączniki [.doc.49,3 KB] Wyjaśnienia treści zapytania ofertowego EOP.334.10.26 [.pdf 321 KB] Wyjaśnienia treści zapytania ofertowego EOP.334.10.26 [pdf 150 kb] Formularz Cenowy Zał nr 2 do zapytania ofertowego EOP.334.10.26 2.06 [docx 38kb] Kategorie Aktualności , Zapytania ofertowe poniżej 170 tys. zł EOP 332.24.26 Roboty budowlane zw. z adaptacją pomieszczenia usytuowanego w budynku przy ul. Pogodnej 22 w Białymstoku na potrzeby Centrum Symulacji Medycznej 20 czerwca - Krajowy Trening Pierwszej Pomocy - Dołącz do nas i Naucz się Ratować Życie!

Części zamówienia (9)

  1. Część 1: Część 1 – Urządzenie Lucas 2 i Lucas 3 (23 sztuki)

    Serwis 23 sztuk urządzeń Lucas 2 i Lucas 3 w placówkach powiatowych.

  2. Część 2: Część 2 – Urządzenia defibrylator Lifepak 12 (24 sztuki)

    Serwis 24 sztuk defibrylatorów Lifepak 12.

  3. Część 3: Część 3 – Urządzenia defibrylator Lifepak 15 (28 sztuk)

    Serwis 28 sztuk defibrylatorów Lifepak 15.

  4. Część 4: Część 4 – Urządzenie defibrylator Corpuls 3 (1 sztuka)

    Serwis 1 sztuki defibrylatora Corpuls 3.

  5. Część 5: Część 5 – Urządzenie defibrylator Zoll M Series (2 sztuki) i AED Zoll (3 sztuki)

    Serwis 2 sztuk Zoll M Series i 3 sztuk AED Zoll.

  6. Część 6: Część 6 – Pompy infuzyjne Medima S (3 sztuki)

    Serwis 3 sztuk pomp infuzyjnych Medima S.

  7. Część 7: Część 7 – Pompa Infuzyjna Asccor AP22 (4 sztuki)

    Serwis 4 sztuk pomp infuzyjnych Asccor AP22.

  8. Część 8: Część 8 – Pompa Infuzyjna Ascor AP 14 (1 sztuka)

    Serwis 1 sztuki pompy infuzyjnej Ascor AP 14.

  9. Część 9: Część 9 – Kardiomonitor BVT 1 (2 sztuki)

    Serwis 2 sztuk kardiomonitorów BVT 1.

Dokumenty (8)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Serwis i przeglądy urządzeń medycznych (defibrylatory, respiratory, pompy infuzyjne) dla SP ZOZ WSPR w Białymstoku — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne