Sprzedaż nieruchomości niezabudowanych w Chmieleniu (działki 518/1, 518/2, 518/3)

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Chmielenie
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie dotyczy sprzedaży trzech działek niezabudowanych w Chmieleniu. Jest to przetarg ustny nieograniczony. Zamawiający nie prowadzi zamówienia publicznego na roboty/usługi/dostawy, lecz rozporządza majątkiem. Brak szczegółów w treści strony, konieczność weryfikacji w załącznikach (które nie zostały dostarczone w tekście).

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu mieszkalnego...

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości niezabudowanych położonych w Chmieleniu, stanowiących działki nr 518/1, 518/2, 518/3

Plan zamówień na 2022r. nr 3 - zmiana

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 mieszczącego się w budynku mieszkalnym nr 64 w Golejowie, na działce nr 108 o pow. 0,0900 ha.

561.08

KB

pdf

Pobierz

Regulamin

372.27

KB

pdf

Pobierz

Informacja

267.01

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

28 marca 2022 09:32

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Magdalena Rozum

Ilość wyświetleń:

381

18 maja 2022 10:07

(

Magdalena Rozum

) - Opublikowanie dokumentu.

18 maja 2022 10:06

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie załącznika [doc02867820220518081439.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

28 marca 2022 09:33

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie załącznika [regulamin.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

więcej »

28 marca 2022 09:33

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie załącznika [ogloszenie.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

28 marca 2022 09:32

(

Magdalena Rozum

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Sprzedaż nieruchomości niezabudowanych w Chmieleniu (działki nr 518/1, 518/2, 518/3)

    Przetarg ustny na sprzedaż trzech działek niezabudowanych położonych w miejscowości Chmielenie.

Dokumenty (3)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Sprzedaż nieruchomości niezabudowanych w Chmieleniu (działki 518/1, 518/2, 518/3) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne