Usługi utrzymania porządku i czystości na drogach oraz zieleni w Lubomierzu (2022)

Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Gmina i Miasto Lubomierz
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach, ulicach oraz utrzymanie zieleni na terenie Gminy i Miasta Lubomierz w 2022 roku. Zamówienie podzielone na 7 części. Termin składania ofert: 28.04.2022. Brak załączników z treścią SWZ/OPZ, dane wyciągnięto z nagłówka i BIP.

Treść ogłoszenia

Strona główna

Przetargi

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości...

Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach, ulicach oraz utrzymanie zieleni na terenie Gminy i Miasta Lubomierz w 2022 roku - 7 części

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 2 mieszczącego się w budynku mieszkalnym nr 64 w Golejowie, na działce nr 108 o pow. 0,0900 ha.

Ogłoszenie i regulamin.

1019.34

KB

pdf

Pobierz

Informacja o wyniku przetargu.

262.28

KB

pdf

Pobierz

Data wprowadzenia dokumentu do BIP:

15 marca 2022 09:50

Dokument wprowadzony do BIP przez:

Monika Gaweł

Ilość wyświetleń:

542

28 kwietnia 2022 09:14

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [doc02548820220428072754.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

15 marca 2022 09:50

(

Monika Gaweł

) - Dodanie załącznika [doc02481820220315085532.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)

15 marca 2022 09:50

(

Monika Gaweł

) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)

Części zamówienia (7)

  1. Część 1: Część 1

    Usługi utrzymania porządku i czystości na drogach/ulicach lub zieleni (szczegóły w SWZ).

  2. Część 2: Część 2

    Usługi utrzymania porządku i czystości na drogach/ulicach lub zieleni (szczegóły w SWZ).

  3. Część 3: Część 3

    Usługi utrzymania porządku i czystości na drogach/ulicach lub zieleni (szczegóły w SWZ).

  4. Część 4: Część 4

    Usługi utrzymania porządku i czystości na drogach/ulicach lub zieleni (szczegóły w SWZ).

  5. Część 5: Część 5

    Usługi utrzymania porządku i czystości na drogach/ulicach lub zieleni (szczegóły w SWZ).

  6. Część 6: Część 6

    Usługi utrzymania porządku i czystości na drogach/ulicach lub zieleni (szczegóły w SWZ).

  7. Część 7: Część 7

    Usługi utrzymania porządku i czystości na drogach/ulicach lub zieleni (szczegóły w SWZ).

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Usługi utrzymania porządku i czystości na drogach oraz zieleni w Lubomierzu (2022) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne