Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na drogach, ciągach pieszych, placach, chodnikach w Lubomierzu oraz zimowe utrzymanie chodników
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lubomierz i teren gminy Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi sprzątania i utrzymania porządku w Lubomierzu. Zakres obejmuje drogi gminne, chodniki, place, przystanki autobusowe oraz zimowe utrzymanie chodników. Postępowanie podzielono na dwie części. Termin składania ofert nie został podany w dostarczonym fragmencie strony BIP. Zamawiający to Gmina Lubomierz.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach,...
Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na ciągach pieszych, placach i chodnikach w Lubomierzu i na przystankach autobusowych na terenie miasta i gminy Lubomierz, oraz zimowe utrzymanie chodników w Lubomierzu z podziałem na dwie części
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w przedmiocie sprzedaży nieruchomości niezabudowanych położonych w Chmieleniu, stanowiących działki nr 518/1, 518/2, 518/3
zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach
492.69
KB
Pobierz
zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach z załącznikami
270.5
KB
doc
Pobierz
wzór umowy utrzymanie letnie
50
KB
doc
Pobierz
wyniki 2
148.94
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
14 marca 2022 14:15
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magda Szymanowska
Ilość wyświetleń:
398
31 marca 2022 11:41
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [wyniki_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
31 marca 2022 11:41
(
Magda Szymanowska
) - Usunięcie załącznika [wyniki_.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
31 marca 2022 08:16
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [wyniki_.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
14 marca 2022 14:18
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [wzor_umowy_utrzymanie_letnie_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 marca 2022 14:17
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_na_uslugi_utrzymania_porzadku_i_czystosci_na_gminn ych_drogach_z_zalacznikami_.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 marca 2022 14:17
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_na_uslugi_utrzymania_porzadku_i_czystosci_na_gminn ych_drogach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 marca 2022 14:15
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (2)
Część 1: Usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach
Usługi utrzymania porządku i czystości na drogach gminnych.
Część 2: Usługi utrzymania porządku i czystości na ciągach pieszych, placach, chodnikach w Lubomierzu, przystankach autobusowych oraz zimowe utrzymanie chodników
Sprzątanie chodników, placów, przystanków oraz zimowe utrzymanie chodników w Lubomierzu.
Dokumenty (4)
- zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach492.69KBpdfPobierzpdf
- zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach z załącznikami270.5KBdocPobierzdoc
- wzór umowy utrzymanie letnie50KBdocPobierzdoc
- wyniki 2148.94KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.