Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach, ulicach oraz utrzymanie zieleni na terenie Gminy i Miasta Lubomierz w 2022 r.
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina i Miasto Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający (Gmina i Miasto Lubomierz) ogłasza zapytanie ofertowe na utrzymanie porządku, czystości oraz zieleni w 2022 roku. Postępowanie podzielone jest na 7 części. Tryb: art. 275 pkt 1 PZP (małe zamówienie). Termin wprowadzenia do BIP: 14.03.2022. Brak szczegółów w treści strony, konieczne pobranie załącznika 'zapytanie_ofertowe_wraz_z_zalacznikami.doc' w celu weryfikacji terminów, wartości i wymagań.
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na ciągach pieszych,...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019) – dalej ustawy PZP na roboty budowlane w zakresie zadania pn: Przebudowa z rozbudową budynku stacji kolejowej w Pławnej ze zmianą sposobu użytkowania części obiektu na świetlicę wiejską
Zapytanie ofertowe na usługi utrzymania porządku i czystości na gminnych drogach, ulicach oraz utrzymanie zieleni na terenie Gminy i Miasta Lubomierz w 2022 roku - 7 części
zapytanie ofertowe wraz z załącznikami
313.11
KB
Pobierz
zapytanie ofertowe wraz z załącznikami
150
KB
doc
Pobierz
zał 6 umowa sprzatanie wzór
50
KB
doc
Pobierz
zał 7 umowa zimowe wzór
48.5
KB
doc
Pobierz
Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe
51
KB
doc
Pobierz
wyniki
142.67
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
14 marca 2022 12:05
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magda Szymanowska
Ilość wyświetleń:
355
31 marca 2022 08:17
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [wyniki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 marca 2022 12:06
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [klauzula_informacyjna_rodo_zapytania_ofertowe.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 marca 2022 12:06
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_7_umowa_zimowe_wzor.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
więcej »
14 marca 2022 12:05
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zal_6_umowa_sprzatanie_wzor.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 marca 2022 12:05
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_wraz_z_zalacznikami.doc] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 marca 2022 12:05
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie załącznika [zapytanie_ofertowe_wraz_z_zalacznikami.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 marca 2022 12:05
(
Magda Szymanowska
) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
14 marca 2022 12:05
(
Magda Szymanowska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (7)
Część 1: Część 1 – usługi utrzymania porządku i czystości (zakres nieokreślony w metadanych)
Usługi utrzymania porządku i czystości na terenie Gminy i Miasta Lubomierz, 2022 r.
Część 2: Część 2 – usługi utrzymania porządku i czystości (zakres nieokreślony w metadanych)
Usługi utrzymania porządku i czystości na terenie Gminy i Miasta Lubomierz, 2022 r.
Część 3: Część 3 – usługi utrzymania porządku i czystości (zakres nieokreślony w metadanych)
Usługi utrzymania porządku i czystości na terenie Gminy i Miasta Lubomierz, 2022 r.
Część 4: Część 4 – usługi utrzymania porządku i czystości (zakres nieokreślony w metadanych)
Usługi utrzymania porządku i czystości na terenie Gminy i Miasta Lubomierz, 2022 r.
Część 5: Część 5 – usługi utrzymania porządku i czystości (zakres nieokreślony w metadanych)
Usługi utrzymania porządku i czystości na terenie Gminy i Miasta Lubomierz, 2022 r.
Część 6: Część 6 – usługi utrzymania porządku i czystości (zakres nieokreślony w metadanych)
Usługi utrzymania porządku i czystości na terenie Gminy i Miasta Lubomierz, 2022 r.
Część 7: Część 7 – usługi utrzymania porządku i czystości (zakres nieokreślony w metadanych)
Usługi utrzymania porządku i czystości na terenie Gminy i Miasta Lubomierz, 2022 r.
Dokumenty (6)
- zapytanie ofertowe wraz z załącznikami313.11KBpdfPobierzpdf
- zapytanie ofertowe wraz z załącznikami150KBdocPobierzdoc
- zał 6 umowa sprzatanie wzór50KBdocPobierzdoc
- zał 7 umowa zimowe wzór48.5KBdocPobierzdoc
- Klauzula informacyjna RODO zapytania ofertowe51KBdocPobierzdoc
- wyniki142.67KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.